Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van-e vagy mi beleoszlásunk...

Van-e vagy mi beleoszlásunk van hogy megtartsuk?

Figyelt kérdés
A barátnőm most lett 17 éves, én 19 leszek! 2 hetes terhes nem hajlunk az abotusz felé, de az anyja igen és nagyon erőszakoskodik e témában! Van állásom, keresletem, jövedelmem.. mi ketten megszeretnénk tartania babát de az ő anyukája azt mondja vettesse el, mert tul fiatal stb... nos mi jogom van én nekem hogy megtartsuk a babát és az ő anyukájának? válaszokat elöre is köszönöm
2012. febr. 8. 18:58
 1/9 anonim ***** válasza:
31%

A barátnőd még nem nagy korú,így az anyja beleszólhat.

De a helyetekben nagyon meggondolnám a babát. Nagyon fiatalok vagytok,és hiába van most jövedelmed,az nem biztos,hogy később is lesz. Egy baba nagyon sokba kerül,gondozni kell,sok a fáradság is vele. Sokáig egy nyugodt éjszakátok sem lesz. A barátnőd nem tud tovább tanulni a baba mellett. Sőt évekig még munkát sem kap sehol.

Felelősen kell döntenetek,főként a baba érdekében.

2012. febr. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

2 hetes terhes nem igazán lehet, mert orvosi értelemben 2 hetes terhesen van a teherbeesés. Szóval ha 2 hete kellett volna megjönnie, akkor 5 hetes lehet.


Az anyuka nem szólhat abba bele, hogy megtartsátok, csak az abortuszhoz kell szülői engedély.

2012. febr. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem kényszerítheti akkor sem abortuszra az anyja a lányt. Mivel te már nagykorú vagy, így te leszel a baba gyámja, ha a párod addigra betölti a 18-at, akkor viszont már ő is.

Ha a lány anyukája hajthatatlan, kérheti, hogy ideiglenes gyámot kapjon addig, míg be nem tölti a 18-at.

Azt nem írom, hogy fiatalok vagytok, mert a Ti döntésetek. Legyetek boldogok, nagy felelősséget vállaltok!

2012. febr. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Elsőtől kérdezném, hogy akkor nekem sem kellett volna gyereket vállalnom? 30 éves vagyok és mire vissza megyek dolgozni, megszűnik a munkahelyem. Párom 34 és labilis az ő helyzete is, pedig vállalkozó. A mai világban szerintem senkinek sem biztos a munkahelye, max a sírásóé. :(
2012. febr. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azta! Ezt a kérdést milyen nyelven írtad ki??? Beleoszlás? Kereslet? Mondjuk ha az vagy, akire gondolok, akkor meg sem lep...mondjuk akkor a kérdés kamu :P
2012. febr. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az abortuszra semmiképpen nem kényszeríthet.Viszont ha feleségül veszed a barátnőd akkor ő nagykorúnak fog számítani onnantól kezdve.

Örülök hogy meg akarjátok tartani!

Sok boldogságot!

2012. febr. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az utolső elöttinek mondanám hogy!! nem kitalált sztoriról van szóó!! a barátnőm 17 éves és az anyya nagyona gyrekünk ellen van hogy megszülessen!!
2012. febr. 9. 19:55
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]


Itt kérhettek segítséget.

2012. febr. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
cigány vagy?
2012. febr. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!