Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4 hónapja vagyunk együtt...

4 hónapja vagyunk együtt barátnőmmel és becsúszott egy baba kb 1.5 hónapos, sajnos nem állunk úgy háttérileg hogy megtartsuk ezért elveteti a párom, abortusz után mire számítson Ő és én?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 13. 21:30
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
73%
megbánásra, lelkiismeret furdalásra, másik vádolására, ürességre stb
2010. ápr. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
83%
Azt, hogy te mit fogsz érezni, nem tudom, de a párod (a lány) egy idő múlva (lehet, hogy nem rögtön), mély ürességet és rosszkedvet fog érezni. (Akkor fogja majd fel, hogy akit kiszakítottak belőle, az a saját gyereke volt).
2010. ápr. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
69%

A baba nem becsúszik, hanem JÖNNI AKAR fentről!

És nagyon-nagy lelkiismeret furdalásra számíthat a párod és, hogy az orvosok csúnyán fognak Rá nézni, ami érthető!

2010. ápr. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
82%
sztem az orvosoknak ehhez semmi köze....nekik ez a dolguk nem pedig az hogy rondán nézzenek olyanra akiről azt sem tudják h mért döntött így....am lelkiismeretfurdalás az tuti h lesz meg rosszkedv....
2010. ápr. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
88%
Én a 2. válaszoló vagyok.. azért van benne valami, hogy csúnyán fognak ránézni. Nekem missed ab műtétem volt (elhalt magzat miatti abortusz) és összekevertek a műtét előtt egy másik pácienssel, aki viszont abortuszra ment (élő magzattal)... és egyszerűen nem értettem, miért akar mindenki "lehányni", iszonyat bunkók voltak velem... és utólag, a műtősfiútól tudtam meg, hogy összekevertek a szobatársammal.. :(( Hát ilyen is van. NEm volt elég a saját nyomorom, még rúgtak is egyet belém. Még ma is fáj, pedig azóta már szültem egy egészséges babát.
2010. ápr. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
67%
A párod biztos, hogy iszonyat nagy ürességre, Depresszióra, és ha dühös lesz rád azon sem lepődj meg, mert saját magára is haragudni fog és ezt rajtad éli majd ki. Legyél nagyon megértő!
2010. ápr. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
59%

harmadik)

Hasonló sztorim vam több is sajna, csak nem akarom leírni!

De, am-nak biztos van + vélménye, ezzel kapcsolatban! *--*

Nem fogják sem a műtősök sem az orvosok tikolni az érzéseiket!!

2010. ápr. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
58%
védekezni kellett volna, és akkor most nem kéne abortuszra menjen szegény barátnőd. Legyél mellette mindenképpen,mert ez komoly dolog és támaszra van szüksége.
2010. ápr. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
93%

sziasztok.

na akor ha elolvassátok amit irok akkor utánn a lehet lepontozni, meg miegyéb :( :) állok elébe.


nekem volt egy missed ab -om. a dokik teljesen normálisan viselkedtek velem, csak az éppen fogadott dokim nem, na azota sem jártam nálla. nagyon fájt, és mély nyomot hagyott bennem. mindez 7éve volt, még most is eszembe jut.

aztán ezelőtt 3,5évvel volt egy abortuszom is. sajnos. olyan élethelyzetben voltam h nem tudtam megtartani a babát, nagyon szerettem volna de nem lehetett. a baba apjával közösen döntöttünk igy. nagyon fájt mindkettőnknek, de abban a helyzetben ez volt a legjobb döntés. - még igy utolag is.

az abortusz előtt van 3elbeszélgetés egy védőnővel, teljesen megértett, és nem itélt el. mikor bementem a korházba, ott éreztem h - fogalmazzak igy - rosszul néznek rám a dokik, meg mindenki. nagyon fájt az egész lelkileg. a két napot végigsirtam mig benn voltam, totál kikészültem már akkor mikor a tágitot felrakták :( még most is elevenen él bennem minden. megalázonak találtam a helyzetet, és az is volt. nem egyszerü erről irni.

azota rendeződött az életem, életünk és mostmár van egy éppen kétéves kicsifiunk, és egy 15.hetes pocaklakonk :)


nem egyszerü egy abortuszon keresztülmenni bármilyen okbol is kerüljön rá sor. és igen, üresség, lelkiismeretfurdalás van utánna és fájdalom - lelki fájdalom.

2010. ápr. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
87%
21:58-as, ezen nincs mit lepontozni, vagy lehúzni. Kőkeményen így történik az életben is ez a dolog sajnos.
2010. ápr. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!