Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vélemények, tapasztalatok a...

Vélemények, tapasztalatok a fogamzásgátló injekcióról?

Figyelt kérdés
2012. febr. 9. 08:23
 1/8 anonim ***** válasza:

off: engem is érdekel!

bocsi

2012. febr. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

:)

Ha jól érzem erre a kérdésre már nem kapunk választ! :(

2012. febr. 9. 13:17
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha a Depo Proverával kapcsolatban kérdezel, én kaptam szülés után 6 héttel, 3 hónapig volt hatásos egy szuri és háromszor ismételtem. Nekem semmi bajom nem volt tőle, a menzesz ilyenkor teljesen kimarad. Van akinek porblémája volt tőle, én szerettem, nem felejtettem el bevenni a gyógyszert stb. és ráadásul 3 hónapra csak 1500-1600 Ft. volt. Most már nem kapom, mert babaprojekten vagyunk.
2012. febr. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Szia


Nem tudom,hogy milyenek vannak!

1 injekció 1500-1600ft.,és 3 hónapig elég? És az nem jelent gondot,hogy addig nem jön meg?

2012. febr. 9. 15:41
 5/8 anonim ***** válasza:
15.07-es vagyok. Az ára valóban ennyi (legalább is fél éve még ennyi volt) és három hónapra szól, szóval nagyon gazdaságos. A dokimat én is kérdeztem, hogy nem gond-e az hogy nincs menzesz, de azt mondta nem probléma. Szoptatás alatt is javasolt volt ez a módszer, ezért választottam ezt.
2012. febr. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm,akkor ezt fogom választani,mert a gyógyszert biztos,hogy elfelejteném bevenni!

Köszi!

2012. febr. 10. 07:47
 7/8 anonim ***** válasza:
[link] én ezt találtam! elég ijesztő, pedig én is injekciót szeretnék..
2012. febr. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Jézus!

Ezekre mindenképp rákérdezek a dokimnál!

Köszi

2012. febr. 12. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!