Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalatok fogamzásgátló...

Tapasztalatok fogamzásgátló abbahagyása után?

Figyelt kérdés

Több, mint 6 hónapja tettem le a fogamzásgátlót, azóta csak egyszer mensiztem. Holnap megyek dokihoz este. Kíváncsi vagyok mit mond majd....Nem tudom mire számítsak...

Van esetleg hasonló tapasztalata valakinek? Nektek mit mondott? Írt fel gyógyszert? Milyen vizsgálatokat csinált?

Hogy alakultak a dolgaitok a későbbiekben? Mikor lett baba?

Előre is köszönöm! Kicsit félek....


2010. nov. 29. 20:28
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, hogy nem tudok érdemben semmit sem válaszolni, de szeretném megkérdezni ha nem zavar, hogy hány éves vagy, hány évig szedtél fogamzásgátlót és melyik fajtát? Illetve, hogy előtte rendszeres volt-e a vérzésed?

Csak mert én is tablettát szedek és félek attól a helyzettől amibe sajnos jelenleg Te belekerültél.

2010. nov. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Én amikor abbahagytam rendszertelen volt a menzeszem 40-50 napokra jött meg na meg hiztam 15 kg aztán a doki mondta pcoos vagyok megnézték a hormonjaimat ott valami nem volt tul jo aztán 3 hónapig clostilt szedtem és még azóta is várjuk a csodát mind ennek már másfél éve de a jó hir,hogy van peteérésem
2010. nov. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
25 vagyok, 6 évig szedtem szünet nélkül(több fajtát:Yadine, Belara, Diane35)
2010. nov. 29. 20:38
 4/25 A kérdező kommentje:
Előtte nagyjából rendszeres volt.
2010. nov. 29. 20:39
 5/25 A kérdező kommentje:
Köszi! Vérvétel? Uh?
2010. nov. 29. 20:41
 6/25 anonim ***** válasza:
Szia! Én csak két évig szedtem. Utána 6 hónapig megjött kb 30-32 napra és aztán borult minden. Volt 27-50 napig minden változat, aztán kiderült PCO-m van:( Sose volt semmi problémám a kisfiam is első hónapban összejött (előtte nem szedtem semmit). Clostit adnak, ha nincs peteérésed, de előtte megnézik a hormonokat, csinálnak UH-ot, legalábbis egy alapos doki mindenképpen.
2010. nov. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Hormonokat nem csak mensi idején tudják nézni? Mert nekem azt is necces lesz kivárni...
2010. nov. 29. 20:50
 8/25 anonim ***** válasza:
Akiknél kiderült, hogy PCO azok a tabletta szedése alatt jártak kontrollra? Félévenként vérvétel, ilyesmi.
2010. nov. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Én nem. Csak felírták, meg évente a rákszűrés. Akkor hagytam abba, mikor egy teljesen más miatt vérképet csináltak és a májfunkcióm enyhén szólva sz@r lett. De akárki, akármit mond nagyon sok nő van, akinek a fogigátló abbahagyása után PCO-t diagnosztizálnak.

Kérdezőnek: a doki biztos megmondja ilyenkor hogy csinálják a hormonvizsgálatot. Normális esetben a ciklus3. és 21. napján, de így, hogy neked nincs nem tudom. Nekem szerencsére néha megjött:(

2010. nov. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Tényleg sok a PCOS-ban szenvedő...szerintem is a fogigátló hatása...

Amúgy más tünetem nincs, kifejezetten vékony vagyok.

2010. nov. 29. 21:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!