Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után pharmatex fogamzás...

Szülés után pharmatex fogamzásgátló? Tapasztalatok? Tényleg hormonmentes?

Figyelt kérdés
Sosem szedhettem fogamzásgátlót a hormonok miatt.
2011. jan. 22. 18:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hormon mentes. De beszéld meg a dokiddal, hogy mit javasol.

A pharmatex 100%-ig megbízható viszont nehéz betartani a használati utasítást és ezért sok rossz tapasztalat van róla (én használtam, nekem bevált, de tényleg macerás).

2011. jan. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Valóban macerás, bármelyik formáját választod is!

Ráadásul nekem folyton gombám lett tőle, és a tablettája úgy égetett, hogy nemhogy a sexhez nem volt kedvem, de a sírás kerülgetett!

2011. jan. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
több barátnőm is lett mellette terhes.macerás.én az óvszerre szavazok
2011. jan. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok:

Igen, nagyon macerás betartani, mert olyan szabályok vannak, hogy előtte és utána nem szabad valami 2 órával fürödni, a tablettának valami 10 perc a hatóideje, ami ugye ha elkap a hév, nem kellemes kivárni stb.

Meg szerintem nagyon drága, nem is éri meg (én krémet használtam és 6 db 3000 Ft- volt...)

Én a helyedben pesszáriumot használnék, ha a gumit nem szeretitek.

2011. jan. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én krémet használtam, a tubusos 2000ft körül volt, tehát nem vészes, szerintem nem is macerás. 38 hetes terhes vok, első használattal:)
2011. jan. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én nem ajánlanánm! A Pharmatex fogamzásgátló mellett lettem terhes!!!!!!!!!!!!!!! Inkább óvszer...
2011. jan. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 kisnita ***** válasza:
Én egy darabig használtam, de a páromat csípte ezért abba hagytuk. Az hogy mennyire hatékony nem tudom... 1x olvastam itt, hogy egy csaj ezzel védekezett és 35 hetes terhes volt mikor a választ írta szóval... De lehet tényleg a bonyolult használati útmutató miatt van.
2011. jan. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Orvosoknak van egy kifejezése pharmatex bébi. Sokat elmond.... Nagyon sokan maradtak babásak mellette.
2011. jan. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én 8-9 éve használom,a tabit is meg a kúpot is használtam soha semmi gondom nem volt vele.
2011. jan. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ. Inkább maradunk az óvszernél:) mivel császáros voltam még nem lenne jó ha jönne a második baba, még a picurkám is csak 5 hónapos:)
2011. jan. 24. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!