Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? A teszten...

Lehetek terhes? A teszten nagyon halványan jelent meg a második csík,1 napjakésik

Figyelt kérdés
2009. jún. 2. 15:19
 1/10 anonim ***** válasza:
halvány csík is csík :) gratulálok! de azért tesztelj holnap reggel is, így megnyugszol! még 1szer: GRATULA!
2009. jún. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Gratulálok Neked!!!!!!!!!! Milyen teszttel teszteltél? Vannak tüneteid is már?
2009. jún. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi,Gabriellel teszteltem,nem érzek még semmi különöset,de most nagyon boldog vagyok
2009. jún. 2. 15:27
 4/10 anonim ***** válasza:

elhiszem mennyire boldog vagy :-))) ez csodálatos érzés lehet! remélem én is nemsokára átélhetem...

nagyon vigyázz magadra!!! további sok boldogságot!!! 2.voltam!

2009. jún. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Drukkolok a 2.-nek minnél hamarabb bekövetkezzen
2009. jún. 2. 15:37
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én most vagyok a 35-hétben(2.babám) és nálam is éppen, hogy csak látszódott aznap amikor megcsináltam (először nem is láttam, már majdnem kidobtam a tesztet:)) Másnap már erősebb volt!!!!!! GRATULÁLOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2009. jún. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Megint az előző vagyok (Dia)... Én is ilyen tesztet használtam, egyből hívtam a dokimat és azt mondta, hogy 99,9% a baba!!!!:)
2009. jún. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
miért nemteszel fel képet róla? képfeltöltés,hura kell feltenni a képet és aztán belinkeled ide és megtudjuk miis nézni. és nemcsak találgatózunk.
2009. jún. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Bízom benne hogy baba,köszönöm a válaszokat
2009. jún. 2. 17:14
 10/10 anonim ***** válasza:
baba lett????tudom már régi a kerdesed de most én is ebben a cipőben járok.
2010. júl. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!