Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PCOS. Úgy néz ki ebben szenved...

PCOS. Úgy néz ki ebben szenvedek én is. Meforal, metformin? Mennyit fogytatok a diétával és a gyógyszerrel? Meg a mozgással mellette? Nekem kb.6-7 kg amit lekéne adnom.

Figyelt kérdés
Mellékhatása volt-e neki? Diétát bírtátok tartani? Tudom kicsit sok a kérdés, de félek tőle, remélem sikerülni fog.
2011. aug. 25. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Merckformin Xr, 100 mg/nap.


Diétával és mozgással pár hónap alatt 7 kg-ot fogytam.

Nem volt könnyű a diéta, de muszáj, és nem lehet abbahagyni, soha. A doki azt mondta, ez egy életmód, és ez lenne az egészséges táplálkozás.


Diétás tanácsadáson voltál már? Inzulinrezisztenciád is van?

2011. aug. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1000 mg/nap jav.
2011. aug. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Voltam már dietetikusnál, de még konkrétan nem lett beállítva hogy milyen diéta kell. Hétfőn megyek dokihoz és ott derül ki. Inzulinrezisztenciáról nem tudunk eddig. Remélem az nem lesz, bár a terheléses cukrom kicsit magasabb.
2011. aug. 25. 12:25
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem is az van. Én merckformint szedek, a 850mgosból napi 3 szemet. Nekem sokat kellett fogynom, összesen 27kgot fogytam pár hónap alatt. Nem könnyü a diéta, de ha betartod, minden rendben lesz. Mozgás néha nagy kihívás, de azt is kell rendszeresen. Azt a pár kgot hipphopp le fogod adni, ha nem csalsz.

A gyógyszer általában hasmenést okoz, mióta szedem, nem volt egyszer sem székrekedésem. Már hozzászoktam, de az elején nem mehettem sehova a hasmenés miatt, de ez változó, ki hogyan reagál.

Van a pconak egy honlapja, ott forumon beszélgethetsz, tanácsot adnak, ha valamit nem tudsz, receptek is vannak (www.pcos.hu).

Kitartász kívánok!

2011. aug. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a segítséget. Nehéz lesz, de muszáj lesz :)
2011. aug. 26. 07:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!