Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha sokáig nincs valakinek...

Ha sokáig nincs valakinek peteérése, nem fog "úgy maradni"? Bármikor lehet gyógyszerrel segíteni?

Figyelt kérdés
Egy kicsit hülyén fogalmaztam meg a kérdést. Arról lenne szó, hogy egy éve tudom, hogy nincs peteérésem. Orvos állapította meg vérvétellel, mert akkor babát szerettünk volna. De röviddel utána úgy alakult, hogy mégsem vállalhattuk volna be, ezért nem is kezdtem el a Clostis kezelést. A babavállalást a körülményeink most egy-két évig biztos nem fogják megengedni. Viszont peteérésem azóta sincs. És ha ezt évekig nem kezelik, szóval nem állítják be valamilyen gyógyszerrel, akkor nem leszek végleg meddő? Vagy gyógyszerrel ezen bármikor lehet segíteni?
2009. jún. 2. 15:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok szakértő, ezt inkább orvostól kérdezd, de szerintem attól nagyban függ, hogy mi a problémád. Ha pl. elégtelen petefészek-működés, akkor ahogy halad az idő, egyre csökkennek az esélyeid. Ha kisebb hormonprobléma, azt valószínűleg bármikor tudják orvosolni.
2009. jún. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez teljesen egyéni.

Vagy talán még a korod számít.

Egy 40 évesnek már nem valószínű,h beindulnak a petefészkei,de egy huszonévesnek még lehet.

Segíts rá gyógynövényekkel,homeopátiával,ha ugyse sürgös.

2009. jún. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!