Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baba? " 1napot késik, a teszt...

Baba? " 1napot késik, a teszt halvány+, de mensire utaló jelek vannak. Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
2009. jún. 2. 17:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen! Elvileg elkezdett növögetni a méhed! Csinálj még egy tesztet, ha az is pozitív, akkor baba van!
2009. jún. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nyulós nyálkás folyásod volt az elmult napokban?
2009. jún. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem vettem észre
2009. jún. 2. 17:31
 4/8 anonim ***** válasza:
Nyugi én is így voltam még kérdeztem is nekem is halvány pozitív lett és nekem is menszisz fájdalmaim voltak. Most 10 hetes terhes vagyok már orvosilag igazolt. Te is az vagy és nem lesz semmi baj.
2009. jún. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Remélem igazad van,4hónapja próbálkozunk már kezdek begolyózni
2009. jún. 2. 17:46
 6/8 anonim ***** válasza:

ha 4 honap alatt összejön, nagyon szerencsés vagy. pozitiv a teszted és ez a lányeg.. és ilyenkor elöfordul hogy picit vérzel is ettöl nem kellmegilyedni..

32

2009. jún. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De lennék a Te helyedben! Boldog babavárást!!!
2009. jún. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
na?
2009. aug. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!