Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vannak tapasztalatok a premens...

Vannak tapasztalatok a premens tablettáról? Naponta kell szedni? Mikor kell elkezdeni? Ciklus 1. napján?

Figyelt kérdés
Abba hagytam a gyógyszert,és utána 36 napra jött meg,majd a következő 24 napra! Úgy görcsöltem,és fájt a hátam,hogy csak na! :( Szeretném beállítani a ciklusom,és persze az sem ártana,ha nem ilyen össze vissza jönne meg! És babát is szeretnénk,és ajánlották nekem! Mennyibe kerül ez a tabletta?
2012. febr. 9. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


Én régebben szedtem, nagyon görcsösen menstruáltam és mindig 30-38 naponként. Enyhítette a pms tüneteit, nem voltak erősek a görcseim sem. De nekem itt a ciklus felétől ajánlotta szedni az orvos, érdekes hogy a tájékoztatóban a ciklus első napját írja.

Ár: 2600 ft körül a 30 darab

Esetleg itt is olvashatsz véleményeket: [link]

És ami a lényeg: van 2 gyönyörű kisfiam azóta.

2012. febr. 10. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :)
2012. febr. 10. 17:57
 3/3 anonim ***** válasza:

Mintha én írtam volna ki a kérdést! :) Nekem ez az első premenses hónapom, eddig tankönyvi a görbém, pedig eddig sok cikk-cakk volt a ciklusom első felében. Meglátjuk, remélem segít! :)

Én mellé iszom még a cickafark teát, a ciklus második felétől meg a palástfüvet.

2012. febr. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!