Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív az ovulációs tesztem?...

Pozitív az ovulációs tesztem? (képpel)

Figyelt kérdés

[link]


Segítségre lenne szükségem, mert ez az első tesztelős hónapom, még nincs tapasztalatom ilyen téren. A legalsót tegnap csináltam, a fölötte lévők 1-1 nappal korábbiak.

Kb. hány napon várható, h pozitív lesz a tesztelés? És ilyenkor mettől meddig érdemes sűrűbben összebújnunk az ügy érdekében? Az első pozitívtól az utolsóig? Tapasztalatok?

Előre is köszönöm!


2012. febr. 10. 15:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, innen annak tűnik. Legyetek együtt ma is és holnap is, sőt, holnap is tesztelj, ha még mndig pozi, akkor csak utána lesz ovud, tehát nyugodtan élvezzétek egymást:) a köv. napon is!

Amúgy azt mondják, hogy az első pozitív ill a rákövetkező negatív napon a legjobb együtt lenni. Nekünk bevált, akkor sikerült.

Sok sikert!

2012. febr. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Megcsináltam ma is, ez halványabb lett a tegnapinál, de azért még jól látható, nem olyan gyenge mint az első három.
2012. febr. 10. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!