Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tényleg elég ez a 2naponta...

Tényleg elég ez a 2naponta összebújás hogy baba legyen szerintetek?

Figyelt kérdés

menszim 4 én múlt el

5-6-8-án voltunk együtt ,érzem hogy peteérésem lesz (mindig tudom mikor van, ez várható 11-12 re

ma tuti összebújunk, de ha úgy alakul hogy nem tudunk együtt lenni peteéréskor, csak utána egy nappal speciel 13 -án akkor abból már nem lesz baba??

ti hogy gondoljátok ezt?

a sperma tényleg elvan 1-2 napig odabent?


2012. febr. 10. 16:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, elég! Akár 48-72 órát is képesek élni!
2012. febr. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és akkor ha ma összebújunk tuti most lesz peteérés szombat-vasárnap és ugye előtte is jócskán együtt voltunk lehet belőle baba??........ :)
2012. febr. 10. 16:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Én mindig PONTOSAN tudtam, kiszámoltam (ahogy te is) a peteérést (éreztem is), és sosem lett belőle baba. Aztán amikor költözködtünk, és bútorokat cipeltünk nap mint nap, nem figyeltem a peteérést, és bumm, már terhes is voltam. Ha ez segít, utána kiszámoltam és 3-5 nappal peteérés előtt voltunk együtt, amiből a picur lett.
2012. febr. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

szívből gratulálok :)


remélem nekem is bejön...

2012. febr. 10. 16:25
 5/7 anonim ***** válasza:

Mikor mi is így voltunk együtt (2naponta, stb), nem lett baba. Mikor minden nap, vagy mikor megkívántuk az együttlétet és összebújtunk, rögtön sikerült.

Attól függetlenül bármikor sikerülhet!

Sok sikert Nektek! :)

2012. febr. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

mi eleinte naponta voltunk együtt, de hát fárasztó volt egy idő után :)

nem lett baba

utána már csak két naponta, és akkor lazábban és lett baba

szerintem elég két naponta, hiszen a sejtek tovább bírják, mint egy nap

2012. febr. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi !!!!
2012. febr. 10. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!