Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon halvány a második csík...

Nagyon halvány a második csík a teszten, attól még lehet baba?

Figyelt kérdés
Már egy hete késik, most csináltam meg a tesztet. Alig látszik, csak nagy fényben lehet valami kis vonalkát látni.
2012. febr. 9. 19:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg babás vagy, de tesztelj 2 nap múlva is. Lehet, csak a teszt volt rossz.
2012. febr. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem mind a kettőnél nagyon halvány volt a csík, szinte láthatatlan. Aztán mégis ott pancsolnak a kádban :)

Valószínűleg korán teszteltél, holnap próbáld újra. Sok sikert!

2012. febr. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A csík, az csík :)! de azért csinálj még egyet!
2012. febr. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én így jártam januárban és megjött rá pár napra.

Mikor a gyerekeimet vártam akkor 2nap késéssel már erős 2 csíkos volt.

Reggeliből tesztelj,egy jó minőségűvel annak már ki kell mutatni egyértelműen.

2012. febr. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy ilyen gyorsan válaszoltatok. Valentin- napi meglepi lesz a páromnak. Remélem a 2. teszt már jobban kimutatja. Amúgy hétfőre van dokihoz időpontom ő már fog vajon valamit tapintás alapján érezni? gondolom látni még nem látná.
2012. febr. 9. 19:29
 6/9 Manka68 ***** válasza:

Szia!

A doki nem fog látni/érezni még semmit, ha van is baba, a méh mérete nem különbözik a mensi előtti állapottól. Először a teszt pozi, rá egy hétre kb mutat valamit a hüvelyi UH, tapintásra pedig jóval később tudják egyértelműen megállapítani a terhességet. De egy HCG vérvétel eldöntené a kérdést. :-)

2012. febr. 10. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
mindeggy milyen erős a csík a csík az csík én mikor terhes voltam naponta 2 tesztet csináltam hogy biszti legyen hogy az vagyok ja és csak 5 hét után mentem dokihoz,mert elötte elmentem egy két hetes magzattal állami nőgyogyászhoz az ugy megvizsgált hogy kinyomta belőlem a babát ugyhogy azóta csak magán doki:)
2012. febr. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
elvetéltem ez miatt hogy tul hamar mentem dokihoz előző voltam
2012. febr. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az utolsónak sajnálom. Igazából azért most megyek, mert mielőtt megcsináltam a tesztet arra gondoltam, hogy valami bajom van, mert előtte is folyton késett meg vérezgettem és az utolsó két rákszűrésem gyulladást mutatott. Úgy voltam vele, hogy nem vagyok terhes csak azért csináltam a tesztet, ha megyek dokihoz biztosra tudjam neki mondani, hogy nem vagyok az. Erre föl most úgy tűnik tévedtem :). Max csinál egy rákszűrést annak már itt az ideje.
2012. febr. 10. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!