Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyien szeretnénk ebben az...

Mennyien szeretnénk ebben az évben kismamák/anyukák lenni?

Figyelt kérdés

- Mennyi idősek vagytok?

- Mennyi ideje próbálkoztok?

- Hányadik baba lenne?

- Milyen praktikákat vetettek be?


Írjatok le mindent, amit fontosnak éreztek!


2012. febr. 10. 22:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én 25 leszek férjem 28 éves.november óta próbálkozunk.van már egy kisfiunk,aki 2,5 éves.én most mérem a hőm,amit a ciklus.hu-n vezetek,meg ebben a hónapban használtam ovutesztet is,mert nem egyértelmű,hogy mikor van(egy ciklus során többször is érzek ovu szerü fájdalmat).elvileg a napoban nem várom.de ugy néz ki hogy megjön,mert kezdek barnázni :( fiamnál annó semmit nem mértem hőt,nem tezsteztem,sőt még a ciklusom sem figyeltem(igazából azt sem tudom pontosan milyen hosszúak voltak a ciklusaim,csak kb-re gondoltam hogy na még pár nap és megjön),ő 15.hónapban jött össze.
2012. febr. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én 27,a férjem 35 éves.Már 5.éve várunk az első babára!Egy év után jeleztem a nődokimnak hogy nem esek teherbe.Csinált pár alap vizsgálatot és közölte hogy Ő nem tud segiteni.El is keseredtünk,aztán megszerveztük az esküvőnket(hátha nem figyelünk rá és sikerül teherbe esnem).Nem igy lett.:(

Aztán tavaly találtam egy megbizható orvost és bizom benne hogy lassan én is átélhetem az érzést...

2012. febr. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

25, 26

még nem

1.

első: abbahagyom a fog. gátlót.,

második: munkát keresek, mert tegnapelőtt tudtam meg,h kirúgnak, úgyh kicsit áthúzták a számításunkat

2012. febr. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok


4. éve vagyunk együtt, 2,5 éve együtt is élünk, hitelmentes lakásban,eddig mindkettőnknek volt munkája, félre is tudunk tenni, a 2 gyereket már családiba szeretnénk vállalni, nem panelba

2012. febr. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én 30, a férjem 32. Mi már 4 éve próbálkozunk, 1,5 év után volt egy stimulált closty-s babánk, de elment a 12. héten, Utána kihagytunk a kötelező pihenőt, majd teljes életmódváltás, a férjemnek LIME-kór, kigyógyult. HSG, Kaáli inszemináció 1db, majd 2 hó kihagyás várás a 2. inszmre, művelet előtt 2 héttel most karácsony tájékán spontán terhesség. Most kezdem a 8. hetet.

Segíthetett szerintem nálunk, hogy nyár környékén költözünk majd az új lakásunkba, 11 év spórolás, és teljesen hitelmentes, és a két kezünkkel építettük, valamint az, hogy dec. 1-től feladtam a munkámat, mert már elegem lett abból, hogy kuncsorogni kellett, hogy eljussak vizsgálatokra. Úgy érzem megérte, bár kicsit kevesebb lesz a kasszában.

2012. febr. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!