Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyien izgulunk itt 10-11...

Mennyien izgulunk itt 10-11 hetesen kismamák, hogy ne legyen semmi bajunk már?

Figyelt kérdés
Volt két vetélésem és van két gyermekem is. Most újra kismama vagyok és eddig idegesen vizslattam a fehérneműmet minden wc-re menetkor. Most már kezdek megnyugodni,pénteken töltöm a 11 hetet. Szorítsunk egymásnak!
2012. jan. 17. 15:33
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
12. héten vették észre a missed-ab.om,első babánk lett volna. Teljesen átérzem az aggodalmad. Nagyon szorítok neked! Sok-sok erőt, és kitartást, és minden rendben lesz:) Mi most kezdtünk el ujra próbálkozni:)
2012. jan. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát ne haragudjatok, de én nem értem a hozzászólásokat!

Adott egy kismama (a kérdező) aki aggódva megnyugtatás vár, hogy a két vetélés után nem lesz újra baj. Erre az első válaszoló máris azzal kezdi, hogy ő a 12. héten vetélt el.

ÁÁÁÁÁ, miért kell ezt leírni? Még ha így is volt, jobb lett volna nem írod le vagy ha írsz is valamit, az csak pozitív legyen!


Komolyan, nem értem! A férjem le akarja tiltani ezt az oldalt a gépről, hogy ne stresszeljem én se magam mindenféle rémtörténetekkel, kezdek vele egyetérteni...


Szóval kedves kérdező! Fel a fejjel, a célegyenesben vagytok, a babádnak SEMMI baja sem lesz, egészséges, szép kisbabád fog születni!


Vigyázz magadra és csak pozitívan:)


Minden jót

11 hós baba anyukája+ 5 hetes kismami

2012. jan. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én ma vagyok 9 hetes. Bennem is bennem van az idegeskedés,nehogy baj legyen. Ráadásul,amikor 2 hete voltam UH-n még csak üres petezsák volt. Most azon is aggódom,hogy nehogy üres maradjon.De valószínű később fogant.

De szerintem ez természetes.Az anyák már csak ilyenek. :D


Nagyon boldog és problémamentes babavárást!

2012. jan. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ma vagyok kereken 11 hetes, egyáltalán nem izgulok :) tudom, hogy odabent minden tökéletes. Fura, de a teszten rettentően izgultam, alig vártam már, hogy pozitív legyen. Azóta eszembe sem jut izgulni :) 7 hónapos múlt a kislányunk, augusztusra várjuk a tesót. Apa szerencsére még az első pocakosság alatt rám ragasztotta azt a hihetetlen nyugalmát.
2012. jan. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, én most töltöm a 10. hetet és én is mindig nézegetem a fehérneműmet, borzasztóan aggódok mindenért, de tényleg csak arra tudok gondolni hogy miért lenne baj? Nem lesz, szóval te is csak bizakodóan nézz a jövőbe ;-) Ráadásul nekem még azt is mondta az orvos h a méhem jobbra dől, fejlődési rendellenességet írt a papíromra.

Boldog babavárást! :-)

2012. jan. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ment mindenkinek a zöld kéz. (asszem azt kell) Mindenkinek egészséges babát és jó egészséget kívánok én is!!
2012. jan. 17. 18:43
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia, én holnap leszek 7 hetes, szintén 2 vetélés, szintén két gyerkőc, és én is izgulok nagyon. Pénteken megyek uh-ra.

Kedves második, az én férjem is letiltott a gyk-ról, csak akkor ülök ide, ha dolgozik XD

2012. jan. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia.Én vasárnap töltöm a 12.hetet,múlt hétfőn voltam dokinál,minden rendben volt.De azóta semmit sem érzek igazából.Mozgását még nem,elmúlt minden hányinger,haspuffadás,aggódom én is.Van egy 2,5 éves kisfiam,nála negyed ennyit nem paráztam.Jövő pénteken megyünk a down kór uh-ra,addig valahogy ki kellene bírni.

Természetesen senkinek nem lesz semmi baja,és mindenkinek egészséges babája születik:)))

2012. jan. 18. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Teljesen egyet értek a második válaszolóval! Én 10+2 hetes vagyok, agyon parázom magam sokszor és ilyenkor csak azt tudom tenni, hogy behunyom a szemem és magamban mondom, hogy kapaszkodj Drága :) Semmi kedvem, sem lelki erőm azt olvasni, hogy sajnos másnak volt már problémája!! Rettenetesen sajnálom, de ilyenkor ez nem használ!! Pozitívan és jó kedvűen kell hozzáállni! Alig várom már, hogy betöltsük a 12. hetet, aztán a 14. hetet és így tovább :) Kitartást és nagyon boldog, problémamentes babavárás kívánok Mindenkinek (és magamnak is :D )
2012. jan. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Én a terhesség 5.hetétől veszélyeztetett terhes vagyok, és még csak most most töltöm holnap a 10.hetet. Persze hogy izgulok, de mindig az jár a fejemben hogy mindennek rendben kell lennie :-) ( én is két vetélésen vok túl). És bízom abban, h ha így állok a dolgokhoz akkor így is lesz :-) Azért szorítok! :-)

2012. jan. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!