Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 4 tized fokot leesik a hő,...

Ha 4 tized fokot leesik a hő, akkor érdemes együtt lenni?

Figyelt kérdés
Olvastam már itt, csak nem találom, és most kezdtem el mérni. Beágyazódás még tuti nem, mert három napja múlt el a mensim. Ha ma reggelre leesett a hő, és tegnap este együtt voltunk, az még jó? Előre is köszönöm válaszaitokat!
2009. jún. 3. 05:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia érdemes persze nézd az enyém egyelőre igy néz ki 15.én kell nem megönnien.Azt irák a lányok jokor voltunk együtt.Nincs görbéd? [link]
2009. jún. 3. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

[link]


Szia!Köszi, hogy írtál, a görbém igy néz ki. Már tegnap is felraktam, akkor persze más kérdéssel, akkor azt kérdeztem, hogy a ciklus.hu miért oda húzta be a pé-met, ahová húzta. De ez a csökkenés ma reggelre következett be, és azért kérdeztem rá, mert most ez az első görbém, és még nem igazán tudok rajta eligazodni. A mensimen ne lepődj meg, azt mondta a doki, hogy a gyógyszer most ürül ki a szervezetemből...60 napig nem is volt :)) Csak azért irom ide, hogy elvileg semmi bajom, ha minden igaz, ez "természetes". Drukkolok Neked, hogy sikerüljön, majd ha tesztelsz, ird meg mi lett, légyszi. Várni fogom :) További szép napot Neked!

2009. jún. 3. 06:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia köszi szépen..:-)

Tegnap is irtam neked már emlékszem a görbédre.

Tényleg ilyet még nem láttam de a megnézed nekem is rosszul huzta be...:-))

Ilyen korán még nem lehet péd sztem az kizárt de lehet nem igy van sztem nem vagytok lekésve semmiről.Mérd a hődet lazits biztos majd még ezek után lesz péd..:-)Mindent bele és éd is drukkolok!

puszi Móni.

Majd Te is irj mi lett./nekem is ez az első görbe/

2009. jún. 3. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm, hogy irtál újra :) Kiváncsi leszek mi sül ki ebből a görbe-dologból, nemrég próbálkozunk, ez az első görbém is. Jó lenne, ha sikerülne...másnak olyan rippsz-roppsz összejön, főleg akik nem várják, mi meg, akik szeretnénk, görbézünk, meg figyeljük a testünk jelzéseit. Ha ez se jön be, jön az ovuteszt, arról is sok jót hallottam már :-)) Szépen végigmegyek, egyik módszer majdcsak sikerül!Drukkolok Neked, hogy minél hamarabb + legyen a teszted, és majd ne felejtsd el megirni :))) Köszi szépen!
2009. jún. 3. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!