Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti szoktatok ilyet érezni...

Ti szoktatok ilyet érezni mensi előtt, vagy lehet, hogy terhesség jelei?

Figyelt kérdés
Ma egész nap szúrkál a méhem. Majd csak jövőhét szerdára nem várom a mensim. Nem rémlik,hogy ezelőtt,mielőtt meg jött volna,produkáltam volna ilyeneket. Ja meg egész nap enyhén görcsölget a hasam...
2012. febr. 11. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet beágyazódás jele is akár. Nekem is így kezdődött! Sok sikert!


12hkm

2012. febr. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Minden hónapban más lehet a tünet.

Nekem is volt már ilyen szurkálódás, ez nem jelent semmit, valószínű, hogy a megtermékenyületlen petesejt sorvad el és azt érzed.

2012. febr. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem mond semmit.
2012. febr. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem a beágyazódás jele volt,de elvileg ma vagy kb a 24-dik napodon a peteérés pedig a 20-21napon van egy 28 napyos ciklusnál kb.de mindnekinél más.drukkolokkkk
2012. febr. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4-nek: 28 napos ciklusnál a peteérés általában 14. napon van, persze ez változó.

Kérdező: az a helyzet, hogy ha valaki babát akar, akkor nagyon sokmindent érez a várakozás napjaiban. Bármi lehet, de egy kis türelem és kiderül!

2012. febr. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!