Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja mára? Tünetek,...

Ki nem várja mára? Tünetek, görbék, tapasztaltok? Minden érdekelne.

Figyelt kérdés

Itt az Én görbém:

[link]

De Én már nem táplálok hiú reményeket. Fájnak a melleim, tegnap egy kicsit görcsölt a hasam. Ezenkívül más tünetem nincs. De sztem Nekem meg fog jönni. Ti mikor teszteltek és mivel?

Köszi a válaszokat.


2009. jún. 3. 08:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ne add fel!!!!

Míg meg nem jön és a hőd fent van addig van remény.

Nézd meg az én görbémet,tegnap teszteltem medi-labbal,és ma esett a hőm nem is keveset.Hogy ez mitől lehet,nem tudom.

[link]

2009. jún. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja,és pozitív lett a teszt.Lehet,hogy nem is kéne tovább mérnem,mert csak felbosszantom magam.
2009. jún. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Van valami tüneted? De jó Neked, Én még életembe nem láttam + tesztet. És mondom, most se reménykedek benne.
2009. jún. 3. 09:32
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem ma kellene megjönnie. Néhány napja van mindjárt megjön érzésem, ennek ellenére úgy érzem, hogy nem fog megjönni, de nem azért, mert terhes vagyok. Szerintem nekem ebben a hónapban is késni fog, mint az előzőben. Akkor 37. napra jött meg, és attól félek, hogy teljesen megkergült a hormonháztartásom. Kicsit több mint fél éve hagytam abba a gyógyszer szedését, eddig nem volt baj, de most attól félek, hogy nincs tüszőrepedésem, vagy fogalmam sincs, de félek, hogy innentől kezdve nagyon hosszúak lesznek a ciklusaim. Bocsi, hogy ilyen hosszú lettem, csak szerettem volna elmesélni a félelmemet. Biztos vagyok benne, hogy én ebben a hónapban sem lettem terhes.
2009. jún. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nincs görbéd? Nem méred a hődet? Képzeld, Mi már 4 éve próbálkozunk, Én meg ezért nem hiszek benne. Ma reggel is annyira félve néztem meg a hőmérőt, hogy esett-e vagy sem. Eddig még maradt. Nekem igazából semmilyen érzésem nincs, csak nem bízok benne, hogy terhes maradtam. Tesztelni is félek. Remélem nem fog megjönni, és azért, mert van Velem "Valaki". Te se félj. Drukkolok Magunknak. Jól tetted, hogy leírtad a félelmedet, azért vagyunk, hogy segítsünk Egymásnak, és tartsuk Egymásba a lelket. Ha van görbéd, linkeld be. Köszi
2009. jún. 3. 09:58
 6/8 anonim ***** válasza:
Én ma teszteltem a garbrel tesztel pozítiv lett. Nekem is fáj az alhasam már egy pár hete.
2009. jún. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem is igy volt.fájt a mellem menzis érzésem volt és aznap kezdödött mikor megkelett volna jönnie. 3 napig tartott ez az érzés és aztán mult kicsit. De már azthittem menzi mert nekem is mindig igyjön meg. aztán pozi lett a tesztem .:)
2009. jún. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

sziasztok!

Én holnapra nem várom, de nem merek még tesztet csinálni!

2009. jún. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!