Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Manka68 hogy vagy? érdekelne...

Manka68 hogy vagy? érdekelne mostanában mi van veled?

Figyelt kérdés
Olyan sok kérdésnél olvastam válaszodat, mindig értelemszerű és sok okosságot írsz! Kívánom hogy mihamarabb babás legyél, úgy érzem így ismeretlenül is.
2011. szept. 22. 11:47
1 2
 1/11 sumergo ***** válasza:
Úgy tudom épp lombikozik, de nem tudom hol tart, viszont engem is érdekel!! Szorítunk!
2011. szept. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Manka68 ***** válasza:

Sziasztok!

Köszönöm az érdeklődést, és a drukkot minkdettőtöknek. Nagyon jól esik, hogy gondoltok rám! :-)

Tényleg épp lombikozunk, vasárnap kéne tesztelnem. De sajnos már tegnap óta barnázok. :-( Nem nagyon erősen, de folyamatosan, és múlnak a tünetek is. :-( De még nem adtam fel a reményt. Vasárnap reggelre tutira kiderül, hogy sikerült-e vagy sem.

Én is mielőbbi babásodást, és boldog babavárást kívánok nektek!

2011. szept. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Manka68 ***** válasza:
Sumergo, ugye neked már nem sok van hátra? :-)
2011. szept. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 sumergo ***** válasza:
Köszönöm az érdeklődést! Tényleg szorítok, hogy sikerüljön! Hányan költöztek a pocidba? Mi 33+3-nál tartunk, és időnként még most is nehéz elhinni, hogy ennyi év után sikerült! Annyira jó pocakosnak lenni, tényleg minden itt szenvedőnek azt kívánom, hogy mielőbb összejöjjön a baba! Mi a párommal rengeteget szenvedtünk, csalódtunk, és már magam sem tudom így utólag megmondani, hogy mi tartotta bennünk a lelket, de talán az, hogy hittünk benne, hogy sikerülni fog. Minden alkalommal azt mondtuk, ha most nem, hát majd legközelebb! Higgyetek benne ti is, és tényleg sikerüljön mindenkinek! :-)
2011. szept. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Manka, neked szorítok nagyon, sorstársak vagyunk, több mint 4 év próbálkozás, nemrég kiderült IR+2 sikertelen lombik - eddig. Szoktalak olvasni, és mintha én írnám. Gyakran azért nem írok választ a kérdezőnek, mert szó szerint csak azt tudnám írni, amit te. Borzasztóan drukkolok neked, pihenj sokat, még akármi is lehet.

Sumergo, neked boldog babavárást! Olvastam, hogy te is megszenvedted a magadét. Megérdemled nagyon ezt a babát! :)

2011. szept. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szorítok Manka hogy vasárnap pozitív legyen a teszted:) Addig is pihizz sokat(ha tudsz), és nagyon vigyázz magadra!!!!!!!!
2011. szept. 23. 06:55
 7/11 Manka68 ***** válasza:

Sziasztok!

Sajnos nincs jó hírem. :-(

Nem sikerült most sem. :-(

Talán majd egyszer. Ha meg nem, akkor megtanulok lovagolni. :-)

2011. szept. 25. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 sumergo ***** válasza:
Pedig annyira reménykedtem! :-(
2011. szept. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Sajnálom nagyon:( Pedig nagyon drukkoltam én is nektek!!
2011. szept. 25. 13:15
 10/11 anonim ***** válasza:
De sajnálom, pedig gondoltam ám rád! :( Három hónap múlva nekifuttok megint?
2011. szept. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!