Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A BMC-be Dr. Szűcs Zoltánról...

A BMC-be Dr. Szűcs Zoltánról vannak tapasztaltok, vélemények? Nagyon érdekelne.

Figyelt kérdés
2009. jún. 11. 08:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én(mi)is oda jártam a Szűcs dokihoz!Az első találkozás nem hozott nagy szimpátiát.De azért szorgalmasan követtük az utasításait.De idővel ahogy folyamatosan jártunk hozzá,megkedveltem!Engem nagyon profin kezelt,megbíztam benne így mindenben hallgattam rá.A második inszemünk sikeres volt,most volt egy éves a picink!

Olyan sokan vannak a BMC-ben,hogy gondolom nem sok idejük van jópofizni mindenkivel!De szerintem nagyon profik!

Én ajánlani tudom nektek!

2009. jún. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ. Ami igaz, az igaz, nem túl bőbeszédű, de nem is azért megyünk, hogy lelkizzünk. Mi tegnap voltunk először, megmondta, milyen vizságlatok kellenek, mikor stb. Úgyhogy most neki vágunk. Szóval a 2. inszemetek sikerült? Mi még addig semmit nem tudunk, amíg a vizsgálatok meg nincsenek, ami kb. 1 hónap, utánna ülünk le megbeszélni a Doktor Úrral a továbbiakat. Mesélnél még Nekem, mi hogy zajlott? Nagyon kiváncsi lennék rá. Priviben is szívesen vennélek. Esetleg telefonszám csere? Köszi és nagyon boldog Babázást Nektek.

Marcsi :-))

2009. jún. 11. 09:08
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
Mi is hozzá jártunk, az első inszem sikerült. Viszont emberileg nem voltunk vele megelégedve.Tényleg nem azért megy oda az ember, hogy lelkizzen, de nem is azért, mert szeret oda járni. Néhány kedves szót vártunk volna tőle az egy év alatt, míg oda jártunk, de nemigen kaptunk. És ez tényleg azért lehet, mert rengetegen vannak mindig, bizonyára fáradtak, sok a munkájuk. De nekem csalódás volt az egész.Ha elölről kezdenénk, valószínűleg más intézménybe mennénk.
2009. júl. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én senkinek nem tudnám javasolni őt. Persze, akinek szerencséje volt és összejött a baba a "segítségével", attól meg is lepődnék, ha rossz véleménnyel lenne róla, de sajnos az ő "sikerei" inkább csak a nagy számok elvén alapszanak. Amikor utoljára voltam nála, aznap két nő jött ki tőle sírva. Mindkettőnek az általa két nappal későbbre tervezett helyett aznap volt ovulációja. Ők inszemesek voltak. Javaslata a két napi aktív nemi élet volt (mosta kezeit). Én is megkaptam a magamét. Végig csináltam a teljes protokollt, két napra rá voltam kiírva tüszőleszívásra. Közölte, hogy az egyik értékem nagyon alacsony, ami miatt tárgytalanná vált a két nap múlva esedékes beavatkozás. Szerintem érthető, hogy úgy gondolom, miután annyi pénzt beleöltem ebbe az egészbe, legalább egy esélyt úgy gondolom, hogy megérdemeltem volna. Azonban nem is ez volt, ami igazán felháborított, hanem az, hogy látnia kellett az amh értékemet (gondolom akiket érdekel a téma, azok tudják, hogy ez az érték mutatja meg, hogy a méh milyen valószínűséggel alkalmas egy élve születő magzat kihordására), aminek normál esetben úgy tudom, hogy 4-7 között kell mozognia. A 0,2 az alsó tartomány, aminél még vállalják a kezelést, de már nem sok jóval kecsegtetnek. Nekem pontosan ennyi volt. Szóval ennek ismeretében (csak remélni merem, hogy legalább elolvassa annak a leleteit, akit éppen kezel) közölte, hogy nem ismételjük meg az adott protokollt, helyette inkább a még drágább petesejt- vagy donormagzat beültetését vetette fel... Tette mindezt azután, hogy előtte másfél héttel fagyasztatta le a férjem spermáit, hogy vér szerinti gyermekünk lehessen (férjemnek antibiotikumot kell szednie). Ezek után úgy gondolom, hogy mindenki döntse el, mennyire alkalmas saját terveihez a fent említett orvos. Bennem inkább az az érzés maradt meg, hogy csak a pénzleszívásra hajt.
2014. nov. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!