Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Első hőgörbém. Szerintetek ez...

Első hőgörbém. Szerintetek ez egy jó görbe?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretném a segítségeteket kérni. Ez az első hónap, amikor elkezdtem mérni a hőmet. Már fél éve próbálkozunk de sajnos még nem jött össze a baba. :( Gondoltam kipróbálom ezt a módszert.

Mikor volt az ovulációm?

Mennyire kell megemelkedni a hőmnek?


A görbém:


[link]


Milyen tapasztalataitok vannak a hőmérőzéssel kapcsolatban?

Van akinek ez segített?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2012. febr. 12. 13:35
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/87 anonim ***** válasza:
szia!!7-én mi volt az ovu teszt eredménye??volt ovu fájdalom??amúgy szép görbe!!mert én 7-re tennem az ovut!!tehát jó helyre húzta be!!szerintem!!de lehet majd a többiek okosabbakat mondanak!
2012. febr. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/87 anonim ***** válasza:

szia!

én is 7. re mondom a peteérést!

Eddig nagyon szépen alakul csak így tovább!

Egyébként nekem nagyon sokat segít a hőmérőzés mert legalább tudom hogy van e pé-m!

2012. febr. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/87 anonim ***** válasza:

első vagyok!!

nekem is sokat segített bár én érzem is az ovut!!meg azért is jó mert amikor a nem várt következik akkor leesik a hőm és tudom meg fog jönni!!így nem kell rajta filóznom,hogy most megjön vagy sem!!

2012. febr. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/87 A kérdező kommentje:

7-én is pozitív volt az ovuteszt.

Sajnos én nem érzem mikor van az ovum :( Ezért is gondoltam a hőmérőzésre, hátha így fogom tudni, mikor lehet.

Köszönöm a biztatást, remélem végre sikerül, mert már nagyon várjuk :)


Az nem baj, ha nem megy 37 felé a hőm? Mert olyan alacsonynak tűnik a 36,6 ahogy néztem pár terhesgörbét. Vagy ez még mehet feljebb? És ha nem megy az baj?

2012. febr. 12. 14:09
 5/87 anonim ***** válasza:

2. vagyok nem feltétlen kell fel menni 37 hez vagy fentebb, minden ember más!

sőt nekem minden hőgörbém máshogy alakul van amikor 37.2 körül van acl vonalam van ugy hogy 37 nél stb... egyébként nekem azért is magasabb a hőm mert popsiban mérem!

2012. febr. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/87 anonim ***** válasza:

első vagyok!!

attól is függ mennyi az alaphőd!!nekem még nem volt terhességem se terhes görbém de nekem se megy szinte fel 37 fokra!nagyon ritkán volt!!

2012. febr. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/87 A kérdező kommentje:

Én nyelv alatt mérem. volt úgy hogy visszaaludtam mérés után és két órával később 3 tizeddel fentebb volt a hőm. lehet ha később mérném magasabb lenne?

Napközben pár napja 37,1 körül van.

2012. febr. 12. 14:41
 8/87 anonim ***** válasza:
első vagyok!!ma én is(vasárnap mindig így van)későn kellek mert amúgy 3:45-kor mérem a hőm de ilyenkor beállítom a telomat és megmérem a hőmet aztán vissza alszom!!a napközbeni hő sajnos nem számít!!
2012. febr. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/87 A kérdező kommentje:

Értem. Mindenesetre remélem még feljebb kúszik kicsit és úgy is marad. :)

Igaz egy darabig még várhatok, mert ez még nagyon az eleje :( Azért köszönöm nektek az értékelést!

2012. febr. 12. 14:56
 10/87 anonim ***** válasza:
első vagyok!nincs mit de azért írd meg mi lett az eredmény!!
2012. febr. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!