Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nincs középidős maszatol...

Miért nincs középidős maszatolásom?

Figyelt kérdés
a problémám a következő nekem eddig mindíg volt barna maszatolásom középidő tájékán de 3 hónapja semmi viszont a hőm elég egyértelműen mutatja h van peteérésem mert leesik és másnap szépen fel is megy és ott is marad akkor ez most mit jelent h nincs maszatolás? jót vagy rosszat??
2009. jún. 3. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mit jelenthet, nekem az életben nem volt félidőben maszatolásom soha. Viszont ha a hőd felmegy, az egyértelműen JÓ, és peteérést jelez. :) Babát szeretnél?
2009. jún. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem 20 éve van vérzésem, és csak ebben a hónapban volt először középidős maszatolásom. Nekem középidőben mindig hányingerem szokott lenni. Nem jelent semmit, ha neked nincs barnázás, a hőmérőzés megmutatja, hogy volt peteérésed.
2009. jún. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a maszatolás ált. hormonhibát jelez... normális, ha nincs.
2009. jún. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen babát szeretnék csak azért furcsa mert eddig nekem mindíg volt a hőm csak 2 hónapja kezdtem el mérni de az egyértelműen jelzi h volt peteérés akkor lehet h amíg volt barna maszatolás az volt a rossz??? most meg minden rendben van??
2009. jún. 3. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!