Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6 napja késik, de ma reggel...

6 napja késik, de ma reggel negatív lett a Pregimax nevű tesztem? Mennyire megbízható ez a teszt? Vagy még mindig korai?

Figyelt kérdés
2009. jún. 3. 13:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
É gabriel tesztel teszteltem 1 nap késés után és +lett.Ez nagyon jó teszt,próbáld reggel ezzel
2009. jún. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A tesztet magát nem ismerem, de már pozitívnak kellene lennie ilyenkor, ha akkor fogant a baba, amikor sejteni véled.

Én az elmaradt menszim előtt egy nappal teszteltem pozitívat Clearblue-val.


Sok sikert!

2009. jún. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha bírsz még inkább várj, a múlt hónapban nekem is 6 nap késés után jött meg. Elméletileg a tesztnek már ki kellett volna mutatnia! Nem hőmérőzöl - akkor okosabbak lennénk! Én is csináltam egy tesztet 2 nap után, de az negatív volt! Azért szorítok! Írj választ mindenképp!
2009. jún. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Szia! Nekem is hat napot késett ma a hetedik nap. Nem ismerem a Preimax nevű tesztet. De jó a gabriel a lilly teszt is. Várj és tesztelj pár nap múlva vagy vegyél másik tesztet.
2009. jún. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én 6 nap késénél teszteltem anno, és a Pregimax már kimutatta, "félerős" csíkkal.

De nem tudjuk, mikor fogant a babó, ha ott van, és minden szervezet más és más, úgyhogy szerintem, várj még egy 4-5 napot, és tesztelj újra, reggeliből!

Szokott késni egyébként?

2009. jún. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi lányok a segítséget,de ma reggel adtam vizeletet a laborba...Eredmény:+!!!!Nagggyon boldog vagyok!

Hát ennyit a tesztekről!

2009. jún. 4. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!