Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valószínű hogy terhes vagyok,...

Valószínű hogy terhes vagyok, mikor kell először orvoshoz menni? Mennyi időt várjak még? 3 napja maradt el és + a teszt

Figyelt kérdés
2009. jún. 3. 13:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 7 hetesen mentem először nőgyógyászhoz. Védőnőhöz rá 2 hétre sikerült csak, mert épp szabadságra ment, és nem is késtem le semmiről. Utána indulnak be a vizsgálatok.
2009. jún. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Menj el minél előbb az orvoshoz! Főleg akkor ha nem akarod megtartani..... Ha sokáig vársz vele, vagy sokáig gondolkozol, hogy megtartsd, vagy ne akkor csak nehezebb lesz.
2009. jún. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Terveztük a babát,csak azért kérdeztem mert nehogy korán mennyek vagy későn
2009. jún. 3. 13:53
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Gratulálok!

A 7. hét előtt maximum azt tudja megállapítani az orvos, hogy jó helyre ágyazódott-e be a babád. Ha nincs semmi olyan tüneted, ami méhen kívüli terhesség gyanújára adhat okot, akkor addig érdemes várni, hogy legyen szívhangja is az ultrahangon.


Minden jót és sok türelmet! :)

21 hetes km

2009. jún. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia

én egy hetet vártam, hogy megjön-e mégis. Pedig tudtam, hog nem fog, hiszen a teszt + lett.

Egy hét után felhívtam a dokim, két hét múlvára kaptam időpontot, tehát, mire eljutottam hozzá, 3 hét telt el.

Akkor már betöltött 7 hetes voltam, a kislányunk 10 mm volt és vol tszívhangja is :)

Minden jót neked és gratulálok!

38 hetes kismama

2009. jún. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonló dilemmában vagyok,mint a kérdező,csak nekem összetettebb a gondom,himlős a fiam,és pénteken kell mennem dokihoz,mert ellenanyag tesztet kell végezni,hogy védettek vagyunk-e.Remélem semmi gond nem lesz.Amúgy én is várnék még kb 6-7 hetes koráig.
2009. jún. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!