Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elhalt terhesség után mennyi...

Elhalt terhesség után mennyi idő múlva ajánlott újra próbálkozni?

Figyelt kérdés
Ahány emberrel beszélek annyi időpontott mondanak.Az orvos azt mondta "minnél hamarabb".Én félek,hogy ha korán esnék teherbe akkor megint nem sikerül.Van már egy nagy gyerekem,viszont35év feletti vagyok.Mi a véleményetek,tapasztalatotok?11hetes terhességem halt el.Köszönöm a válaszokat.
2007. aug. 2. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy sikertelen terhesség után mind testileg, mind lelkileg helyre kell állni. Az én véleményem az, hogy min. 3 hónap kell a regenerálódásra.
2007. aug. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem elég az a 6 hét, amit a szülés utánra is szoktak javasolni, hiszen addigra áll vissza eredeti állapotába és helyére a méh, tehát nagyjából normalizálódik az "anyai" szervezet.
2007. aug. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos velem is most történt ugyanez,és az orvosom részletesen elmagyarázta hogy hogyan "tisztítanak" ki mindent odabent. Hivatalosan 6honaoig védekezni kellene,de azt mondta,h kb 3hónap míg a nyálkahártya teljesen visszaépül akkor már érdemes probálkozni. Előtte is lehet hogy sikerül,viszont a nyálkahártya még nem elég erös és megint elhalás vagy vetélés lesz a vége. Én ezt tartom be rem. nektek is sikerül jo probálkozást:)
2007. aug. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 12 hetes terhességem halt el, és az orvos azt javasolta, hogy két menstruációs ciklust várjunk ki. Egyébként ez függ attól is, hogy kimutattak e valamit hogy miért halt el a magzat, tehát szükséges e valamilyen utókezelés. Sok sikert!
2007. aug. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!