Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Eddig mindig a 18-19. napon...

Eddig mindig a 18-19. napon volt peteérésem (ha volt) és 33 napos ciklus, most clostyval mikorra várhatom a nem vártat?

Figyelt kérdés
Mert most 16.napra tette és 5-én jött meg utoljára ,így is 33 napot vegyek vagy a peteéréstől számítva 14 napot?
2009. jún. 3. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Clostyvan nekem pé után 14 napra jön meg. De ha gondolod a 33. napi tesztet már tuti választ ad. Drukkolok:))
2009. jún. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Ha a 16-ik napon volt pé-d, akkor szerintem a 30-ik napra nem várhattad volna. Tehát az tegnap volt. Talán már kimutatná a teszt. Drukkolok! Írd meg az eredményt!! Mióta szeded a clostit?
2009. jún. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

első hónapom:)

eddig még nem jött meg

de nem merek tesztelni:(

rossza az 1 csíkot látni,nem esik jól:(

szerintem majd vasárnap fogok de ide megírom hogy mi van:)

tüneteket nem érzek bár mielőtt megjön ilyenkor már olyan mintha le akarna szakadni a méhem de most semmi!Bár nem merek hinni neki tegnap fehér folyásom volt,pedig eddig a clostitól vizes volt!

A gyomrom fáj pár napja meg este feljön a savam !

Tegnap nagyon nyilallgatott lent ,de azóta semmi!

2 napja picit esett a hőm 2 tizedet és azóta még mérni sem merem:(

tiszta "hülye" vagyok nem:)?

2009. jún. 4. 07:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Második vagyok! Szerintem nyugodtan csinálhatsz tesztet, mert kimutatná már. Csak azért, mert nekem is a múlt hónapban volt az első clostis hónapom és elég erős tüneteim voltak a ciklus közepétől. A mensi elött is. Nagyon reménykedtem, de sajna megjött. Mondjuk nem az orvosság miatt nem sikerült, hanem azért, mert férjem nem volt itthon a pé-kor. :( Szóval szerintem azért, hogy megnyugodj csinálj egy tesztet. Szerintem nagy esély van a pozira, de nem kiabálom el. :)
2009. jún. 5. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi,de még nem merek:((

majd jövőhéten:D pedig van egy csomó tesztem itthon,de feléjük sem megyek:)

én valahogy nem tudnám elhinni hogy sikerült,pedig mi jókor voltunk együtt!de nem tudom:(

2009. jún. 5. 06:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!