Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 30-ára nem vártam és a mai...

30-ára nem vártam és a mai napig nem jött meg! Ezenkívül milyen jelekre figyeljek? Tesztet csak vasárnap reggel csinálunk a férjemmel, nem szeretnénk elkapkodni! Ráadásul fél 4-kor kelek, és mindig rohanok!

Figyelt kérdés
2009. jún. 3. 20:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Úgy néz ki, gratulálhatunk!:)

Mellfájdalom, gyakori pisilés, hason szorosabb a naci, 37-es hő, hányingerek, étvágytalanság, undorodás bizonyos ételektől, fémes szájíz.

2009. jún. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha 30-ra nem vártad, már este is + lenne a teszt, ha babás vagy! (vagyis nekem ennyi idősen bőven az volt du.)

A jelekre nem kell figyelned, jönnek majd a tipikus tünetek: álmosság, éjszakai pisilés, hányinger, cici feszülés...nekem ezek voltak

de lehet, hogy semmilyen töneted nem lesz, megúszod a rosszulléteket!

majd írj, hogy mi lett! :)

2009. jún. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Drukkolok nagyon!Írd meg légyszi a teszt eredményét!:-)
2009. jún. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Jobb, hogy vasárnapi tesztelsz, legalább lesz időtök nézegetni, na meg örülni az eredménynek.

Jelek:mellfeszülés, mellbimbófájás, gyakori pisilési inger.

Drukkolok, hogy baba legyen.

Üdv

2009. jún. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Énis reménykeem, és megirom a választ!

Fáradtság mindig van,mert reggel 5-19 óráig dolgozom! Mindig fáradt vagyok!

2009. jún. 3. 21:25
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 31.re nem vártam és hála az égnek, azóta se híre-se hamva :-) Ma reggel negatív lett és kicsit csalódtam, mert úgy érzem, baba van a dologban!!!! Pé utántól is sokszor volt mindjárt megjön érzésem ...azóta nekem is magas hő, émelygés, nagyobb cicik (de nem fájnak), néha fejfájás ... drukkolok! Mindenképp írd majd meg az eredményt!! Én is tesztelek vasárnap újra :)

2009. jún. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

nekem 2 napot késett, fájtak a melleim, amik még sosem, a párom szerint nagyobbak is, neg lett a tesztem, höm magasan, aztán még is megjött, ja és 10 napig megjön érzésem volt..

szoval azt hiszem a legjobb jel ha nem jön meg.. a többi engem becsapott..

2009. jún. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
nem szeretnék ijesztgetni senkit, de nekem 14 nap késéssel megjött. szóval a legjobb jel mégiscsak a pozitív teszt...
2009. jún. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nagyon babásan hangzik!én 29 re nem vártam, tegnap teszteltem először, és pozitív lett! tünetek a gyakori pisilés, magasabb hő,mellmegnagyobbodás, de nem fáj, és a mindjárt megjön érzésem még most is van, de állítólag ez csak azért van, mert a méhemben változás zajlik le!!drukk
2009. jún. 4. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát Lányok! Ma reggel megjött! Éreztem, hogy még nem szabad tesztelnem!Nagyon szomorú vagyok,de azért bizakodó!Remélem Ti is hamarosan sikerrel jártok!
2009. jún. 6. 20:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!