Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív teszt? (Kérdésed túl...

Pozitív teszt? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne hogy Vasárnap csináltam egy terhességi tesztet és pozitív lett... Ugyebár ahogy szokás fölkerestem a nőgyógyászomat és ő csinált egy ultrahangot és egy tesztet a vizeletből és a teszt is negatív lett és terhességet se látott az ultrahanggal. Volt már valaki így hogy hamis pozitív eredményt mutatott a tesztje?? Olyanról hallottam már hogy a teszt hibájából negatív lett a teszt de még olyat nem hogy pozitív lett terhesség nélkül. Esetleg akinek van ilyen tapasztalata vagy bármi hozzáfűznivalója annak szívesen olvasom a válaszát!
2012. febr. 15. 13:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Barátnömnek volt.


Pozitív teszt után nödoki semmit nem látott, de rögtön vér tesztet csináltak, ahol 10-s hcg jött ki, csináltak 2 nap múlva is amikorra nöni kellett volna de már semmi nem volt. Beágyazodott de nem növekedett, simán mensi lett neki. 1 hét után megjött neki, ki sem kaparták, semmi nem volt.

2012. febr. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! :)
2012. febr. 15. 13:06
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Itthon több pozitív tesztem is volt, majd lett több negatív is. Kétségbeesve hívtam a dokit, hogy akkor most mi van? Nekem is azt mondták, hogy valószínű, hogy elkezdődött valami de elment. Dokim behívott ultrahangra, de semmit nem látott csak megvastagodott méhnyálkahártyát, azt mondta ez terhesség és mensi is lehet, nem lettünk okosabbak. Ezután vért vettek, ott 169 lett a hcg, 4 nap múlva megismételték, akkor már 1.000 felett volt.

Két hét múlva már látott petezsákot, 6+2 hetesen meg már szívhangot is!


Kérje vérvételt! Sajnos ilyen fiatal terhességnél sem az uh, sem a vizeletteszt nem megbízható!


Sok sikert!

2012. febr. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2012. febr. 15. 13:15
 5/12 anonim ***** válasza:
Nagyon korán mentél.Mikorra rendelt vissza?
2012. febr. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg a vérvétel a tuti. Nekem is volt olyan, hogy összevissza volt pozitív meg negatív a vizeletteszt, de a vérvételes HCG értékből látják, hogy mi a helyzet. A vizelet teszt érzékenységtől függően mutat mondjuk egy 25-ös HCG értéknél ezt vagy azt, a vérnél meg pontosan látni, hogy mennyi a HCG, és hogy az emelkedik-e az elvárt mértékben vagy sem. Az még, hogy ennyire korán nem lát semmit a nőgyógyász, semmit se jelent.
2012. febr. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, sajnos korán megszakadt a terhességem, az 5. héten és már nem lehetett látni semmit. Viszont az ilyen korai terhességnél még a dokinál sem egyértelmű minden. 1-2 hét múlva már látnia kell az UH-n neki is:))
2012. febr. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Ma 14:07-nek


Azt mondta a doki hogy ha 2héten belül nem jön meg akkor 2hét múlva menjek vissza... Csak hát érdekesnek találom hogy terhességet nem látott,viszont már Vasárnap óta késik.

2012. febr. 15. 15:15
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól még késhet vasárnap óta, de ez még akkor is kb. 4 hetes pár napos. A doki igazából a 6. héten látja biztosra a babót UH-n.
2012. febr. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem is volt olyan,hogy halvány pozít mutatott a teszt.Akkor az tényleg az,h elindul valami folyamat,csak levállik?Még aznap este meg is jött.mi 10hónapja próbálkozunk.
2012. febr. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!