Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez miért van? ( kérdés túl...

Ez miért van? ( kérdés túl rövid, a magyarázat hosszú)

Figyelt kérdés
Akik szeretnének gyereket azoknak nehezen jön össze akik meg csak szexelnek azoknak véletlenül összejön és azzonal abortusz. Szóval ez miért van?
2012. jan. 4. 18:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert csak ők panaszkodnak! :D
2012. jan. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is az első csoportba tartozom így hát ezen már én is elgondolkoztam párszor,de válasz nincs és nem is lesz.
2012. jan. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
Hát én se tudom:)Én még azt se értem amikor eltervezik sokan hogy babát szeretnének és valakinek elsőre összejön ,másnak évekig kell rá várni,és mindenki azt mondja hogy rágörcsölés miadt nem jön össze,de hisz aki elsöre próbálkozik azis görcsöl ugyúgy csak nekik összejött..
2012. jan. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én nem akartam vagyis nem tervezett baba volt,véletlenül összejött de eszembe sem jutott az abortusz!!Már 2 éves:)


Az élet igazságtalan,nem tudsz mit tenni!Egyesek potyogtatnak,még a szülés is simán megy nekik és nem becsülik a gyerekeket:(

2012. jan. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mert olvastam két kérdést és egyikben egy nő kérdezte hogy mèrt nem jön össze a baba a másikban meg egy tizenèves kérdezte hogy elvetese-e?. De persze már több ilyen kèrdést olvastam csak most ezen a kettön elgondolkoztam.
2012. jan. 4. 18:48
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez a 2 véglet, de van középút is. Sokaknak összejön hamar a baba, és sokak szexelnek védekezés nélkül,pedig nem akarnak babát, és mégsem esnek teherbe, vagy csak sokadjára. Csak ezekről nem annyira tudunk, mert mivel nekik nincs problémájuk, nem is hangoztatják.
2012. jan. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
18:45 gratula és igazad van. Persze a többi választ is köszönöm:)
2012. jan. 4. 18:50
 8/10 anonim ***** válasza:

őróluk lehet többet hallani, mármint itt-ott kérdést tesz fel, aki szeretne , de nem jön a baba, illetve annak a kiírását is sok helyen látni, aki nem szeretné, csak becsúszott.

Mert nekik ez probléma, amit megosztanak másokkal, hátha valaki tud segíteni, akárcsak lelki támaszt nyújtani.

A többiek ugye kevesebben írják ki magukból (mert nekik ez nem probléma), hogy nagyon szeretnék a babát és elsőre összejött (mi ilyenek vagyunk), vagy azt is kevesebbszer olvasni, hogy agyba -főbe védekezés nélkül szexelünk ( azaz védekezünk, de a gumit csak ritkán húzzuk fel, vagy megszakításos módszerrel) és nem is lesz baba belőle.

2012. jan. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Erre nem igen van válasz.


A lányunk elsőre az első hónapban összejött, a kistestvére meg nem jön már fél éve, lehet nem jókor voltunk együtt, lehet rágörcsöltünk. Ez van, majd jön ha akar.


A tiniknek meg felvilágosító óra kellene, hogy védekezés nélkül nem kellene szexelni, mert egy-két nem várt következménye lehet.

2012. jan. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
mi csak szexeltunk s osszejott a kislanyunk. aztan osszehazasodtunk es most NAGYON REMELEM hogy iden mar nem menstrualok!
2012. jan. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!