Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha sikerült teherbe esnem,...

Ha sikerült teherbe esnem, akkor az elkövetkezendő napokban milyen tüneteket "kellene" éreznem?

Figyelt kérdés
most a napokban volt peteérésem, de még ma is összebújunk utoljára bár már szerintem hiába, ha akart megfogant a baba :)
2012. febr. 15. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Úgy isten igazából a 6. hétig semmi különöset- a 6. héttől szokott ugyanis egy némely leendő anyukánál rosszul lét,este sűrűbb wc-re menetel... stb lenni,de előfordul,hogy pl. a sűrű esti pisilés,vagy akár nap közben is, már a nem várt előtti pár napban "jelzi" a kicsi életet,amely fogant.

Nekem a 3. pozitívan végződő terhességnél volt az,hogy pár nappal (3-4) a fogantatás után,1 héttel a nem várt előtt kellett esténként sűrűn wc-re mennem.

Az utolsó spontánnal végződő terhességnél pedig a nem várt előtt pár nappal-és utána is- az étvágyam változott meg,egy zsömlét 2 napon át próbáltam megenni (elvünk a spórolás,nincs pocséklás!!),de nem ment le a zsömi!


Sok sikert!!!!!


Üdv:3 lányos

2012. febr. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálam a nem várt előtt néhány nappal farkaséhség volt az első tünet. Aztán nagyon görcsölt a hasam, azt hittem megjön. Aztán egyik reggel úgy elmúlt a görcs, mintha elvágták volna, de csak nem jött meg. A cicim viszont fájt tovább, mint mensi előtt. Akkor teszteltem és + lett. Ez a nemvárt után 4 nappal volt. A hatodik héten lendült be a hányinger, aluszékonyság:D
2012. febr. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az éjjel jutott az eszembe,hogy mielőtt pozitívat teszteltem utóbb (2011 január első napjaiban,a nem várt előtt 1 nappal),akkor előtte pár nappal egyik éjjel egy pozitív teszttel álmodtam,másik nap pedig álmomban éreztem magzatmozgásokat,lenéztem,és hatalmas a baba mozgásától hullámzó pocakom volt :-)


Üdv:3 lányos

2012. febr. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi 3 lányos :)
2012. febr. 16. 14:48
 5/5 anonim ***** válasza:

Nincs mit! Ja,jut is eszembe: úgy a beágyazódás környékén- a nem várt előtt 4-5 nappal "meg fog jönni" érzésem volt!


Szorítok!!!



Üdv:3lányos

2012. febr. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!