Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előfordulhat hogy annyira NEM...

Előfordulhat hogy annyira NEM akarok babát, hogy mégis terhességi tüneteket produkálok?

Figyelt kérdés

már van egy 2 éves kislányunk,védekeztünk óvszerrel de

kiszakadt és utána engedtünk bele vizet és pici lyukak voltak az oldalán és onnan spriccelt ki a víz. előfordulhatott hogy bejutottak a spermák, pedig aktus után férjem kihúzta egyből..utána jöttünk rá mi történt.

ennek 1 hete épp peteéréskor,,

azóta se éjjelem se nappalom.

1-2 napja fura tüneteim vannak amiket úgy érzem bebeszélek magamnak:

-hányingerem van

-ki van durranva az ér mindkét cicimen

-folyamatosan görcsölget a hasam

-kifordul a kaja a számból


már nem bírok magammal , szerintem lehetetlen hogy terhes legyek de én már mindent beképzelek annyira parázok.

pár nap van még a mensziig..


lehet hogy csak bemesélem magamnak a félelemtől?.


tudom csináljak tesztet, de annyira ideges vagyok !!


2012. jan. 26. 22:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Az bizti a tüneteid nagy része parázás miatt van.Holnap reggel vegyél 1 tesztet.
2012. jan. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

az biztos hogy veszek és megcsinálom

de tuti negatív lenne a menszim még csak 2-3-4 körülre esélyes.

2012. jan. 26. 22:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez velem is előfordult, de mindig csak gerjesztettem magamban a tüneteket. Bár azt, hogy a melleiden az erek előjöjjenek, azt bebeszélni annyira nem lehet, az tény, bár mensi előtt vagy 1 héttel, szóval az már attól is lehet.
2012. jan. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ami az idegesség hatására bekövetkezhet: hányinger, kifordul a kaja a szádból, ill. görcsök. A cicid szerintem ilyen hamar nem durranna ki, hiszen elvileg még a beágyazódás sem érne véget (csak most kezdődne) ilyenkor. A magas progeszteronszint viszont produkálhat hasonló tüneteket. Nekem az előző havi mensim előtt másfél héttel már úgy feszült és fájt a mellem, hogy már érintésre is baromi érzékenyek voltak. 1 hét múlva azért tesztelj a biztonság kedvéért.
2012. jan. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!