Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezek lehetnek korai tünetek?...

Ezek lehetnek korai tünetek? Ti éreztetek valamit ennyire korán?

Figyelt kérdés

Február 20-án kellene megjönnie (vagyis inkább nem kellene). Pár napja nagyon érzékeny a mellbimbóm, ha hozzáérek, szinte fáj, és étvágyam sincs. Amin teljesen meg vagyok lepődve, az az, hogy alapból édességmániás vagyok, ha nem eszek minden nap legalább egy túrórudit, akkor megőrülök, de most egyszerűen nem kívánom az édeset. Nagyon örülnék a babának, és nem akarom bebeszélni magamnak a tüneteket, de ezeket tuti érzem. Menzesz előtt nem szoktam ilyesmit érezni. Peteérésem február 2-5. között volt, ez idő alatt is együtt voltunk a párommal.

Érezhetek ilyen korán tüneteket???


2012. febr. 16. 06:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Kicsit korai, de minden szervezet más. Jó esélyed van :)
2012. febr. 16. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Szia!

én is 20. ra nem várom a cicim az be van dagadva és fájnak nagyon a mellbimbóim, de persze ez még bármit jelenthet én vezetek hőgörbét eddig jól alakul minden.

szurkolok hogy baba legyen de ebből még sajna bármi lehet!

2012. febr. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és a biztatást! Kedves második, én is szurkolok neked. Sajnos tudom, hogy ebből még menzesz is lehet, de nekem nem szokott előtte semmilyen tünetem sem lenni. Csak aznap szoktam görcsölni, amikor megjön, előtte semmi. Igyekszem nem beleélni magam, de olyan jó lenne...

Majd jövőhéten kiderül. Te mikor tesztelsz? A nem várt után? Vagy esetleg még előtte 1-2 nappal?

2012. febr. 16. 07:47
 4/22 anonim ***** válasza:

2-es vagyok nem is szabad nagyon bele élni magad ha meg jön akkor annál nagyobb lesz a csalódás!tapasztalatból tudom :(

én 20 ra nem várom és 21. én tesztelek ha a hőm is ugy alakul!

2012. febr. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Én hőgörbét nem vezetek, ugyanis ez az első hónap, hogy próbálkozunk. Ezért is vagyok kicsit szkeptikus, nem nagyon hiszem el, hogy az első hónapban rögtön összejönne, ráadásul úgy, hogy előtte néhány évig fogamzásgátlót szedtem. Hát... nem tudom. :(
2012. febr. 16. 07:51
 6/22 anonim ***** válasza:

ne aggódj a fogamzás gátló sokszor csak segít,

mi a 4. hónapban vagyunk a probálkozás terén!

2012. febr. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Nagyon drukkolok neked! Majd írd meg, mit lett a dologból. Egyébként első baba lenne nektek?
2012. febr. 16. 07:55
 8/22 anonim ***** válasza:

nekem 29én volt ovum és február 6 tól érzékeny a mellem, megnagyobbodtak, pedig nem szoktak mensi előtt ennyi ideig.

tegnap teszteltem (és ma is): pozitiv:) szurkolok! ja és elsőre összejött!szval nektek is lehet!:)

2012. febr. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

De jó ezt olvasni, kedves utolsó! :)

Szívből gratulálok! Remélem, nekünk is ilyen könnyen összejön.

2012. febr. 16. 07:58
 10/22 anonim ***** válasza:

6-os vagyok igen első baba lenne!

Nektek?


8-as gratulálok!jó babavárást!

2012. febr. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!