Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezek lehetnek korai tünetek?...

Ezek lehetnek korai tünetek? Ti éreztetek valamit ennyire korán?

Figyelt kérdés

Február 20-án kellene megjönnie (vagyis inkább nem kellene). Pár napja nagyon érzékeny a mellbimbóm, ha hozzáérek, szinte fáj, és étvágyam sincs. Amin teljesen meg vagyok lepődve, az az, hogy alapból édességmániás vagyok, ha nem eszek minden nap legalább egy túrórudit, akkor megőrülök, de most egyszerűen nem kívánom az édeset. Nagyon örülnék a babának, és nem akarom bebeszélni magamnak a tüneteket, de ezeket tuti érzem. Menzesz előtt nem szoktam ilyesmit érezni. Peteérésem február 2-5. között volt, ez idő alatt is együtt voltunk a párommal.

Érezhetek ilyen korán tüneteket???


2012. febr. 16. 06:22
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Második baba. Kb november óta próbálkoztunk. Az első baba is kb ennyi idő alatt jött össze. Ő 2 éve február 12.-én fogant:-)
2012. febr. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

3 nap késéssel, de sajnos megjött. :(

Nem baj, nem keseredek el, egyszer úgy is összejön!

2012. febr. 23. 08:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!