Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezek lehetnek korai tünetek?...

Ezek lehetnek korai tünetek? Ti éreztetek valamit ennyire korán?

Figyelt kérdés

Február 20-án kellene megjönnie (vagyis inkább nem kellene). Pár napja nagyon érzékeny a mellbimbóm, ha hozzáérek, szinte fáj, és étvágyam sincs. Amin teljesen meg vagyok lepődve, az az, hogy alapból édességmániás vagyok, ha nem eszek minden nap legalább egy túrórudit, akkor megőrülök, de most egyszerűen nem kívánom az édeset. Nagyon örülnék a babának, és nem akarom bebeszélni magamnak a tüneteket, de ezeket tuti érzem. Menzesz előtt nem szoktam ilyesmit érezni. Peteérésem február 2-5. között volt, ez idő alatt is együtt voltunk a párommal.

Érezhetek ilyen korán tüneteket???


2012. febr. 16. 06:22
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Nekünk is az első baba lenne, és nagyon várom már... De félek, hogy beleélem magam, aztán nagy csalódás a vége. Tudom, hogy ez csak az első hónap, és sokaknál csak hónapok, netán évek múlva kopogtat a gólya, de ez a várakozás nagyon rossz. Mindenesetre fő a pozitív hozzáállás! Jaj, én már nagyon kíváncsi vagyok. :)
2012. febr. 16. 08:19
 12/22 anonim ***** válasza:

így van fő a pozitív hozzáálás!

összefog neked is jönni!

de az tényleg igaz ha rá görcsöl annál nehezebb és sokszor valakinek azért nem jön össze mert rá görcsöl nagyon!

2012. febr. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
8as vagyok: köszönöm lányok, nekem is első..szinte még fel sem fogtam:) gratulálok, aki szintén várja és szurkolok azoknak akik épp a "gyártáson" vannak:)
2012. febr. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
Kedves Kérdező! Mi 2.hónapja próbálkozunk,voltak nekem is hasonló tüneteim,amik előtte soha,én is azt hittem ez már terhesség,de sajnos megjött a nem várt.Tudom,hogy nehéz,de próbálj meg ne erre koncentrálni,mert szerintem nálam is ez volt a probléma.De remélem azért nálad más a helyzet,nagyon szorítok neked!
2012. febr. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Utolsó! Köszönöm! Én is szorítok nektek, hogy mihamarabb összejöjjön a babó!

Egyébként attól tartok én is, hogy csak beképzelem a tüneteket, vagy ha még valósak is, csak a menzesz jelei. Majd jövőhéten meglátjuk.

2012. febr. 16. 09:23
 16/22 A kérdező kommentje:
Nehéz nem erre koncentrálni, de igazad van! Nem kellene ennyire rágörcsölnöm. Megpróbálok kicsit másként gondolkodni. Végül is van még időm, és ez még csak az első hónap.
2012. febr. 16. 09:26
 17/22 anonim ***** válasza:

12 es vagyok.

igen nagyon nehéz nem ezen agyalni...

de hát sajnos szinte minden nőnél ez a baj hogy nagyon rá görcsöl a dologra!

de hát valamikor csak össze jön!!

Reméljük minél hamarabb!!! :)

2012. febr. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Igen reméljük! :)

Úgy kell hozzáállni, hogy ha nem is most, de hamarosan összejön! Ezt bele fogom szugerálni az agyamba. :) És így lesz! Hiszek benne.

2012. febr. 16. 09:36
 19/22 anonim ***** válasza:
Nekem is enyhén fájdogál a cicim kb 1 hete. Szintén édességmániás vagyok, de ha ettem az elmúlt napokban émelyegtem tőle. Mára nem vártam, teszteltem és +.
2012. febr. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, gratulálok! De jó neked! :)

Megkérdezhetem, mióta próbálkoztatok? Első baba lesz?

2012. febr. 16. 15:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!