Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szedek fogamzásgátlót már egy...

Szedek fogamzásgátlót már egy ideje! Hogy lehet észrevenni ha terhes lennék?

Figyelt kérdés
Ha megjön ugye rendszeresen,rossz a gyomrom,tehát hányingerem is van ok nélkül sokszor!Ja és a babának nem ártana,a fogamzásgátlóba lévő hormon?
2012. febr. 16. 09:28
 1/5 anonim ***** válasza:

A hormon szerintem nem szerencsés a babának, ha nem jön meg az egy jel. HA úgy érzed csinálj egy tesztet reggel!

A gyomrod mástól is lehet rossz! Nem kell hozzá baba.

2012. febr. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Arra akartam kilyukadni,hogy mivel gyógyszert szedek,ezért a menzeszem meg fog jönni.A gyomrom rossz,mert refluxos vagyok,nem azért írtam,hogy terhes lennék.Tehát azért van hányingerem.Félek észre se venném,addig amíg nem nő a hasam!A párom hallani se akar gyerekről,félek,hogy reagálna..szerintem "megöletettné"..
2012. febr. 16. 09:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Vegyél egy tesztet, pár száz forintot megér hogy megnyugodj.
2012. febr. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
most akkor minden hónapba csináljak egy tesztet??
2012. febr. 17. 08:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha odafigyelsz és normálisan szeded, akkor nem értem miért parázol, hogy besikerül. én már 4 éve szedem normálisan és minden rendben van. ha meg ennyire félsz tőle, akkor védekezzetek a gyógyszer mellett más módszerrel is.
2012. febr. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!