Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nem tervezett baba, és...

Ha nem tervezett baba, és becsúszik. Ti hogy mondanátok el apának?

Figyelt kérdés

Együtt tesztelnétek?

Nődokihoz elvitetnétek magatokat?

Vagy elejteni jeleket, hogy Ő rakja össze. (pl. kirohanni hányni)

Tényt közölnétek vele?

Ti hogy csinálnátok? /csináltátok?

32évs Nő, van már egy közös gyerekünk.


2012. febr. 16. 11:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%

Ha rendben van a kapcsolatotok, akkor ez nem kérdés!

2. és 3. variáció kizárva!

2012. febr. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%

nekünk van már egy 3,5évesunk..a másodikat elvileg 4év múlva terveztük volna....elmondom nálunk hogyan zajlott:

mondtam neki h késik,de mivel gyakran szokott nem foglalkoztunk vele(mivel mindig védekezünk),aztan telt múlt az idő vett nekem egy tesztet ami pozitív lett.Reggel teszteltem ő dolgozott de mondta h ne hívjam fel barmi lesz személyesen mondjam meg neki.Így is lett :9most meg itt rugdalozik a pocakomban

16hetes kismama

2012. febr. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
gratulálok 2.es!
2012. febr. 16. 11:54
 4/16 anonim ***** válasza:
80%
köszönöm:)
2012. febr. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Apa akár hogy is tudja meg, az biztos, hogy kitér a hitéből!
2012. febr. 16. 12:03
 6/16 anonim ***** válasza:
80%

Nekünk a harmadiknál volt így...még tök kicsi volt a második is és nem terveztünk több gyereket egyáltalán...mondjuk nálunk főleg én akadtam ki de ő is azért eléggé..

Én mondtam neki amikor rosszul voltam hogy olyan furán érzem magam mint mikor terhesen émelyegtem, akkor persze mondta hogy ne máár, csak nem... (spirálom volt).

Aztán csak nem múlt, vettem tesztet. Megcsináltuk együtt (úgy értem ő is ott volt mikor a tesztcsík eredményére vártunk, előjött a második csík is...

na akkor csak nézett szegény, de még akkor is azzal biztatta magát meg engem hogy lehet hogy vmi más miatt pozitiv, jelentkezzek be a dokihoz. Bejelentkeztem, és 7 hét 4 napos volt már akkor a bébi, a spirál meg le volt csúszva a méhnyakhoz...://

Aztán persze ő nyugodott meg előbb és még ő biztatott engem (amúgy sem egy idegeskedő vagy kiakadós típus szerencsére).

2012. febr. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
80%

Csak nem mindegy, hogy pozitív vagy negatív irányban.

Ne vess be ilyen praktikákat, állj elé vagy este lefekvésnél bújj oda és mond el neki szimplán, hogy mi a helyzet. Ha úgy gondolod, hogy örülni fog akkor ne mondj semmit, csak mutasd meg a tesztet.

Én egyébként elvittem magammal a nődokihoz, de tudta, hogy kismama vagyok.

2012. febr. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ő valószínüleg örölne a babának, de mivel nekem is spirálom van, így úgy tudja, hogy védekezünk. Tehát nagyon meg fog lepődni, és először biztos negatívan kiakad. De végeredményben boldog lesz.
2012. febr. 16. 12:21
 9/16 anonim ***** válasza:
80%
Nos nálunk a harmadik sikeredett be így. Felelőtlenek voltunk, akkor egyszer nem védekeztünk. Én már másnap mondtam neki, hogy ebből baj lesz... Aztán mielőtt megjött volna, már mondtam neki, hogy szerintem terhes vagyok. Aztán vettünk tesztet. Elé dugtam, mondtam nézze meg. Mondta, hogy látja, de annyira halvány. Vettünk másik tesztet, megcsináltam másnap. Belátta ő is, én is, hogy várandós lettem. Ő kapásból rávágta, hogy akkor abortusz, én kiakadtam, hogy erre nem vagyok képes. Aztán végül én győztem, belement, hogy tartsuk meg. Most 10 hónapos a drágám.
2012. febr. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Decemberben késet a mensim 10napot, és akkor azt mondta, hogy menjek akkor abortuszra. Én is kiakadtam rajta, és utánna mikor megjött, mondta, hogy már úgy bele élte magát, hogy lesz egy fia.
2012. febr. 16. 12:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!