Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit tennétek, ha már megvan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha már megvan az időpont, hely, zenekar, a család tudja, hogy esküvő, de becsúszik a baba és a tervezett esküvő előtt 2 hónappal lenne a szülés?

Figyelt kérdés
2009. okt. 13. 18:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Hat, akkor uj idopontot valasztanek.
2009. okt. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék, és 3man mennénk az esküvőre:) Sok boldogságot Nektek!!
2009. okt. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ott lenne a kisbaba is!:-)) Emiatt nem hoznám előre. Akárhogy is lesz, sok boldogságot!
2009. okt. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
Hát.. azért mégiscsak át kéne tenni előbbre vagy hátrébb az időpontot. A többi maradhat. Nem ciki, mert a baba úgyis kiderülne. Ezért nem szabad ennyire előre kihirdetni az időpontot :)
2009. okt. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%
Áttenném a baba hat hónapos korára az egészet.
2009. okt. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
63%
Nagy pocakkal én sem vállaltam volna a lagzit. Azért úgy már eléggé megterhelő és nem lehetsz olyan felhőtlen,mint amúgy. Most gondold el mindenki csak lassúzna veled,semmi extra...
2009. okt. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%
Nem olvastad el a kérdést??!!! Nem nagy pocakkal,hanem 2 hónapos babával lenne az esküvő!!!!!!!!!!
2009. okt. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a babám most 5 hónapos,és mostmár van annyira nyitott és már nem kell annyra óvni sem, hogy rá tudnám bízni anyura az esküvő alatt.Maximális jóindulatból mondom,hogy két hós babával ne szervezzetek esküvőt, mert nem fogsz tudni feszabadultan örülni,lazulni,állandóan az fog az eszedben járni hogy a kicsivel minden rendben van-e.Esküvő meg ha minden jól megy csak egyszer van az életedben.
2009. okt. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A házassági papír aláírásához nem kell cécó. Csak a lagzit kell lemondani, ilyen egyszerű.
2009. okt. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
38%
Én előrébb hoznám vagy lefújnám. Nálam a házasság az első, majd a baba. Vagy ha baba, akkor nincs esküvő. De van akit nem zavar, hogy a saját gyermeke ott van az esküvőjén (kivéve ha előző házasságból van a pici, mert akkor nyilván ott van ő is).
2009. okt. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!