Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két napos menstruációm van....

Két napos menstruációm van. Doki szerint rendben vagyok. Ez nem kevés? Babát tervezünk. így is sikerülhet? Volt még valaki így?

Figyelt kérdés
2012. febr. 17. 10:36
 1/9 anonim ***** válasza:
2 napos????ilyenrol meg nem hallottam
2012. febr. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is csak 2-3 nap és nagyon kevés,és van már egy 2 éves kisfiam és ha minden igaz most jön a kistesó:)

Sok sikert:)

2012. febr. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi.hát szerintem is kevés,sokszor olvasok 6-8 napokat is.de ha másnak is sikerült,akkor talán nálam sem lesz gond.
2012. febr. 17. 11:26
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem is 2-3 napos és nagyon kevés.

Az én dokim is azt mondta ez rendben van, de ennek ellenére én is aggódom főleg, hogy már 1 éve várjuk a babát mindhiába.

2012. febr. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

nekem is 2-3napos és nem túl erős.Mind 2 gyerekem elsőre összejött.

A gond az,ha sokáig és erősen vérzel!

sok sikert,rendben lesz ne izgulj!

2012. febr. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Itt olvastam olyan hozzászólást, ahol valaki azt írta, hogy cisztát találtak a méhében és az orvosa szerint ez okozta a kevés vérzését.

Ezek szerint mégsem olyan normális dolog...

2012. febr. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

világ életemben ilyen ciklusaim voltak és nem volt semmi szervi bajom!2 gyereket szültem.

Lehet,hogy valakinek van valami okozója,de alapból,ha kivizsgáltak és egészséges vagy ez nem kórós!

2012. febr. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Második válaszoló vagyok!

Nekem sincs semmi bajom,doki azt mondta normális hogy eddig tart és csak ennyi!kisfiam első hónapban összejött!

2012. febr. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem is max három napos mensijeim voltak terhesség előtt.

Évekig próbálkoztunk a babával. Minden nőgyógyász azt mondta, hogy ez nem lehet oka annak, hogy nem jön a baba.

Aztán kiderült, hogy a páromnál van inkább a gond.

Meddőségi központba mentünk, és hálistennek meglett az eredménye.


15 hós ikrek anyuja


Ui.: Szülés utántól ez a 2-3 nap megnövekedett 5-6 napra és iszonyú erős, mennyiségben is és fájdalomban is:-(

2012. febr. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!