Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalatokat várok:Január...

Tapasztalatokat várok:Január 9-14 ig volt meg a menstruációm, előtte 2-3 nappal volt együttlét, és a hüvelybe került az ondó. A menstruációm eltelte után,3. nap elkezdett feszülni a mellem, Elképzelhető hogy a menstruációm előtt már teherbe estem?

Figyelt kérdés
Mert a mens. Után 3 nappal nincs még peteérés ha jól tudom, és nem jelentkezik azonnal a mellfeszülés.
2012. febr. 13. 22:12
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem hiszem h terhes lennél.

Inkább hormonális.

2012. febr. 14. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem engedte a rendszer hogy többet írjak mert 250 karaktert enged.Jelen pillanatban is Terhes vagyok.Arra vagyok kíváncsi hogy menstruáció előtt is teherbe eshettem??
2012. febr. 14. 07:55
 3/9 anonim ***** válasza:
szia!!most nem értem!!lehet hülye vagyok de akkor se értem!!akkor most terhes vagy vagy sem!!volt teszt eredményed??
2012. febr. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A leírásban ott szerepel a válasz
2012. febr. 14. 14:40
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem van rá esély, de mindenkinek máskor van peteérése.. Lehet hogy egyből utánna. De szerintem inkább előtte, olvastam már olyat, hogy a terhesség alatt ugyanugy, vagy hasonló modón menszeszelnek, és nem is veszik észre csak a tünetekből.. Öcsém is igy lett, anya fogamzásgátlót is szedett, akkor vette észre, mikor kompótot kívánt, de ő utálja..Aztán meg is mozdult..3 hónapos volt már akkor asszem..

Nővérem pedig egyből a gyógyszer abbahagyásának 2 napján esett teherbe pedig akkor elvileg menzeszelnie kellett volna , de 2 hétre rá hogy abbahagyta a gyógyszert, az orvos mondta neki hogy gratulál,2 hetes.

Nos hát, nem vagyunk egyformák.Főleg hogy nekünk meg 3 hónapja nem jön össze.

2012. febr. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én úgy tudom,hogy menszesz előtt pár nappal meg utána pár nappal nem lehetséges a teherbe esés!!bár hallottam olyat,hogy valaki menszeszelt és akkor lett terhes!!attól függ mikor volt az ovud!!
2012. febr. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönök minden választ.Az ovulációt nem tudom, csak azt, hogy a mikor elmúlt a menst.akkor rá 3 napra már fájt a mellem.És a pete vándorlás legalább egy hét, szerintem is előtte fogant meg, de az is igaz, vagyis úgy tudom hogy menst. előtt és után pár nappal nem lehet ov.bár mostmár semmit nem lehet tutira tudni.Az tuti hogy nem akkor fogant mikor már fájt a mellem, szerintem ezzel ti is így vagytok.
2012. febr. 15. 15:12
 8/9 A kérdező kommentje:
Jah, és menst. alatt nem volt együttlét, én legalábbis megvárom, mert ez egy tisztulási folyamat.És amúgy is undorító.
2012. febr. 15. 15:13
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia 5. válaszlo vagyok.

Egyet értek, én is undinak tartanám mensi alatt. Szerintem is tuti előtte fogant meg..Azért, gratulálok!

Bárcsak ilyeneken rágódnák én is már........:(

2012. febr. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!