Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek? A barátommal...

Terhes lehetek? A barátommal szeretkeztem és ultravékony óvszert használtunk, az elején kiszakadt az oldala de kivettük.

Figyelt kérdés
Pár napja piros foltos folyásom van,ami elvileg a petebeérés jele.Most terhes vagyok?vagy mi van?:\'(
2009. jún. 4. 20:41
 1/6 anonim válasza:
valószinű:S
2009. jún. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
nem csak megfog jönni? Inkább menj nőgyógyászhoz,vagy vegyél tesztet,az biztosabb ;)
2009. jún. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

fogamzásgátlót szedsz????

Mert ha nem akkor lehetséges...menj el nőgyógyászhoz vagy/és csinálj tesztet!!!!(hát ha szerencséd van....és nincs)

2009. jún. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2 hét mulva kéne megjönnie,és eddig mindig pontosan jött meg
2009. jún. 4. 20:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Még ha nem is vagy terhes,ne lepődj meg azon ha esetleg pár napot késik majd a mensid,az a stressz miatt lesz.Ha egy hetet késik akkor tesztelj.
2009. jún. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia.


A stressz semmiképpen nem tessz jot. En mikor a férjemmel jàrtam fiatalok voltunk 17 évesek és ugy szeretkeztûnk hogy nem hasznàltunk ovszert, nem szedtem gyogyszert csak egyszeruen kivette. Bevallom idegeskedtem sokat mert féltem hogy terhes leszek de nem birta a férjem a gumit én meg nem mertem gyogyszert szedni mert féltem hogy a szûleim meg talàljàk...

Szoval annyit stresszeltem hogy 2 hétig nem jôtt meg.

Nem voltam terhes csak a stressz vàltotta ki.

Szoritok neked hogy minden rendben legyen!

Ird meg hogy mi a helyzet

2009. jún. 5. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!