Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csajok! Tanács terhességi...

Csajok! Tanács terhességi teszt ügyében?

Figyelt kérdés
Olyan terhességi tesztet keresek, ami egy dobozban több tesztet is tartalmaz. Neve érdekelne, ára, és az, hogy hol lehet venni? Meg az, hogy megéri-e az árát?
2012. febr. 20. 07:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én az x-epil tesztet jó szívvel ajánlom, a dm-ben lehet kapni. 499 Ft és 2 db van a dobozban. Engem eddig még sosem csapott be.

De a vaterás / teszveszes Wondfo teszt is nagyon jó, teljesen megbízható. Ennek 65 FT (!) darabja, csak regisztrálsz és rendelsz. Postaköltséggel együtt 10 db teszt 800 Ft-ba kerül.

2012. febr. 20. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Az x-epil és a Wondfo is tesztcsík, tehát nem a kazettás, hanem a mártogatós fajta.
2012. febr. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Kazettásat is tudnátok ajánlani?
2012. febr. 20. 07:54
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Tesztcskból Én is csak az X-epilt tudom mondani, hogy abban van 2 db egy csomagban kb 600-700 ft az ára. DM-ben és Rossmannban egyaránt kapható. De van a DM-nek saját márkása annak db-ja 400 ft abból vehetsz kettőt.

kazettásat nem ismerek olyat amiben több lenne, pedig már használtam egy jó pár félét!


Nagyon drukkolok, hogy az a végeredmény legyen amire számítasz!

2012. febr. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kazettásról én sem tudok, amiben 2 db lenne. De még múlt hónapban az egyik patikában a GraviHCG-ből 1-et fizet 2-őt kap akció volt, így a 2 db teszt kb.900,- Ft-ba került. Esetleg érdeklődd meg, hogy nálatok van-e ilyen.
2012. febr. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kazettásat én sem tudok amibe kettő lenne.

A Rossmannak van saját márkása 2 db 500ft azt hiszem, és a Lillynek van 2 db-os én 700 ft-ért vettem .

Amúgy ha azért szeretnéd a kazettásat,hogy megmaradjon emlékbe. Akkor érdemes előbb ilyet venni és ha már erős pozitív akkor venni egy kazettásat.

2012. febr. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!