Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bal oldalon egy 13 és egy...

Bal oldalon egy 13 és egy 14mm-es petét látott a doki, a jobb oldalon pedig egy 30mm-est. Kaptam Pregnyl repesztőt 2 doboz 5000NE. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Olyan ideges voltam, hogy nem is tudom mit mondott a doki, hoyg ez most jó avgy nem, vagy mi van.

Tök sokat beszélt erről az egészről, még a folyosóra is kikisért, de annyira izgultam, hogy nem tudom mit mondott, hogy ez most jó és van esély vagy mi van.

Van köztetek olyan aki ekkora petékkel és repesztővel babás lett?



2012. febr. 20. 14:33
 1/3 anonim ***** válasza:
én terhes lettem...igaz nekem csak egy tuszom volt éredt, kaptam pregnylt és egy hete eros pozitr teszteltem...nekunk azt mondta a doktorno h a szuri után 12orát ne szeretkezzunk, majd 24 oráig legyen nemi érintkezés...és lám babás letttem..9honap probálkozás után
2012. febr. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és az az egy tüsződ mekkora volt?
2012. febr. 20. 14:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha jol tudom akkor 26mm-es...de azt gondolom h nem az repedt meg:-)..ha bárm ikérdésed lenne nyugodtan írj rám priviben, szivesen segítek
2012. febr. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!