Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nincs peteeresem, elő tudom...

Nincs peteeresem, elő tudom segíteni valamivel?

Figyelt kérdés
A ciklusom 19. Napján járok,és meg nem volt peteeresem. Több hónapja nem jön össze a baba,nogyogyaszhoz járok,annyit mondott,hogy meg próbálkozzunk,valakinél nem egy hónap alatt jön össze. Nem hőmerőzök,de figyelgettem magam. Vagy nincs pém,vagy túl későn van. Nem szeretnek szedni hormont,de igazabol meg nem vizsgált ki ezen a terén a doki. A ciklusom amúgy normális,28-30 napos. Elő tudom segíteni valamivel? Baratcserje,palastfű-cickafarkfű tea,malnalevel tea? Megpróbálnék valami gyogynovenyt,vagy homeopátiás kezelést,hátha segít. Aztán ha nem,úgyis orvos lesz belőle.

2012. febr. 21. 09:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem a barátcserje segített szerintem mert nem nem volt pém és rögtön abban a hónapban lettem terhes amikor elkezdtem szedni. Én úgy gondolom nem puszta véletlen volt. Viszont van akinek a barátcserje teljesen összekuszálja a ciklusát...
2012. febr. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És melyik formájában szedted?:) van a premens meg a bogyok,milyen néven keressem a gyogyszertarban?
2012. febr. 21. 11:16
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem leginkább azzal tudnád elősegíteni, ha minimum 3 hónapon át pontosan vezetnél egy görbét a ciklusod alatti hőmérsékleted változásáról, esetleg ovuteszttel kombinálva. A hőgörbe már önmagában sokat elmondana az orvosnak (meg neked is)arról, hogy mi a helyzet. Gyógyteát, gyógynövényt, és gyógyszert akkor kezdj el szedni/inni, ha valóban szükséged van rá, és egy megbízható alapos kivizsgálás után az orvos javasolja. A női test hormonháztartása elég érzékeny, összetett rendszer. Én nem "nyúlnék bele" a legártalmatlanabb gyógynövény kivonatával sem, amíg nem biztos, hogy jót teszek vele.
2012. febr. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszodat!:) használtam ebben a hónapban ovutesztet,negativ lett végig:( hőgörbét kene vezetnem igen,mindig elhatarozom,aztán a sietős reggeli napokon felugrom az ágyból,de jövő hónaptól megpróbálom újból! :)
2012. febr. 21. 13:51
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb ha uh-on nézetsz peteérést nőgyógyásszal,igaz hogy kell hozzá azért 3 napig nézetni legalább hogy kb kiszámolod a ciklusod fele előtti napokat és akkor mész.Azt fogja látni hogy van-e megfelelő méretű(ha jól tudom 21 mm-es)pete,aztán másnap vagy harmadnap ha már nincs ott akkor volt peteérésed.Nekem így mondta a dokim.
2012. febr. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Kata576 válasza:

Szia!! Igen elotudod segiteni valamivel. A termek neve FertileXX. Ez egy termeszetes gyogynovenybol keszult termek. en rendeltem mar a neten. Es hogy mit mondjak 1 honap utan terhes is lettem. Nez utana a neten. Sok jot es erdekes dolgot lehet olvasni rola. sokan dicserik. Probald ki, szerintem ennyit meger. Nem artasz az egeszsegednek egyaltalan. Sot ha valakinek PMS tunetei vannak sokat javit ez a szer. De mondjuk en a fogamzas elosegitesere hasznaltam. Ami nekem bevalt nagyon. Tehat nez utana, ha ugy gondolod!!


Sok sikert!!

2012. febr. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Csak angolul találtam róla:( nincs vhol magyar róla? Tudok angolul,meg értem is,de azért jobb lenne a magyar:))
2012. febr. 21. 18:02
 8/8 Kata576 válasza:

Szia!! Igen sajnos csak angol oldala van. en itt Angliaban elek. De szerintem google fordito segitsegevel letudod foditani, az egesz web oldalt!! Vagy nem tudom ha lenne neked e-bay oldal ott megtudod rendelni a termeket!


Sajnalom ennel tobbet en sem tudok segiteni. Azert is irtam hogy csak neten lehet ezt beszerezni, mert meg itt Angliaban meg gyogynovenyboltokban sem kaphatok!!


Remelem sikerul neked valahogy beszerezni, mert ez a termek tenyleg nagyon joooooo!!

2012. febr. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!