Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy igyam a cickafarkfű-palas...

Hogy igyam a cickafarkfű-palastfű teakat, ha nem tudom mikor van peteeresem, vagy egyáltalán van e?

Figyelt kérdés
El szeretnem kezdeni inni ezt a két teát,de eddig fogamzasgatlot szedtem és fogalmam sincs mikor van pé-m. Jövő hónaptól fogok homerozni,meg tanulmányozni pontosabban. Babát szeretnénk,de pár hónapja nem akar jönni:( úgy igyam a teakat,hogy 13 napig a cickafarkfűvet,és a 14-tol a palastfűvet? Akkor is ha lehet,hogy nincs is pé-m? Ha iszom rendszeresen,segíthet orvosolni ezt a problémát? A ciklusom amúgy 28-30 napos.
2012. febr. 19. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Én is így iszom, de három hónap után szünetet kell hagyni.

2012. febr. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

illetve


[link]

2012. febr. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) csak azt nem értem,hogy a pé-m szerint nem tudom kétféle bontani a ciklusom,mert egyelőre fogalmam sincs mikor van,ha egyáltalán van(nagyon remelem,hogy van). És,hogy úgy kene inni,peteeresig,és onnan a másikat. És azt szeretnem megtudni,hogy hiába nincs félidőben pé-m,akkor is így igyam a teakat?
2012. febr. 19. 21:08
 4/6 anonim ***** válasza:

Mikor hagytad abba a tabit? Nekem először 60 napra jött meg utána. Ha neked még nem jött meg, nagyon valószínű, hogy nincs peteérésed. Nekem is 3 hónapot mondott a doki, hogy annyi időt kell várni a babával, meg hogy helyreálljon a ciklus.

Sokan hisznek a gyógyteákban, én személy szerint nem.

Ha 3 hónap alatt neked nem állt helyre a ciklus, szerintem adj magadnak még 3 hónapot, utána doki.

2012. febr. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nyaron hagytam abba,de kb 3-4 honapja probalkozunk. Rendesen megjon,de peteerest sajnos nem nagyon tapasztalok:(
2012. febr. 19. 21:15
 6/6 A kérdező kommentje:
Illetve meg annyi,hogy 28-30 napra rendesen megjon,es kb a 25.napon,elkezdek viszketni (hajlamos vagyok a huvelygombara),a dokim is azt mondta,hogy semmi koros nincs a kenetben amit levesz,gomba,ad ra kupot,es mire elhasznalom, akkor jon meg. De ez alatt tojasfeherjes nyakom van es picit rozsaszines. Lehet,hogy ez lenne a pé? D akkor meg tul keso a ciklusom 2.fele:( szoval igyis-ugyis van vele vmi problema:( es ez igy van miota abbahagytam a gyogyszert.
2012. febr. 19. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!