Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességi teszt használatakor...

Terhességi teszt használatakor a vizelet eleje kell, vagy az egész?

Figyelt kérdés
Nincs tul nagy edényem amibe belepisiljek. Elég csak ha az elejét fogom fel? vagy az eleje nem lényeg? Csík tesztem van, amit bele kell tenni a pohárba.
2012. febr. 21. 18:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem az eleje kell,hanem a közepe(közép sugaras vizelet).Nem is kell nagy edény.Bőven elég egy pl.2 dl (jól kimosott)tejfölös vagy joghurtos doboz.Na,azt se kell tele pisilni persze,elég negyedig.
2012. febr. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
39%

Ne izgulj! Elég az eleje. De figyelj majd oda,hogy csak a használati útmutató alapján,a jelölésig mártsd bele! Én anno egy tejfölös poharat használtam- persze elmostam előtte,és full száraz volt. Utóbb pedig olyan tesztet vettem,aminek van ilyen kis "csészéje". Nem tudom mi a neve,de annyira parányi volt...Kb mint 2 flakon kupakja...-vagy nem is! Mint a 3-5 literes üdítős "palackok" kupakja! Akkora volt!


Sok sikert!!! :-D


Üdv:3 lányos

2012. febr. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Szerintetek ennyi az esélye, hogy kisbabánk lesz? Elég régóta próbálkozunk. Jan. 29.én volt peteérésem, együtt is voltunk akkor. Utána még febr. 4.én, majd 8.án. Elvileg 12.én kellett volna megjönnie, de késett. Szerdán reggel teszteltem, negativ lett, és sajnos véreztem is, de maga a vérzés teljesen más volt, mint egy normál mensi. Szerdán összesen 3 csütörtökön 2 betétet használtam csak el de nagyon kis mennyiség jött péntekre már semmi nem volt. Most hétvégén többször is szurkaló érzésem volt a hasam alsó részén, ugy kb a méhszáj környékén, ma pedig idonként olyan görcsöket érzek, mint mielőtt meg szokott jönni. Tervezem, hogy a héten még egyet tesztelek. Ha valakinek van ötlete, tanácsa, meglátása, légyszi irjatok! nem vagyok tudatlan fiatal, van már 2 gyerkőm, de náluk ennyire nem figyeltem. Ha holnap tesztelek, nem lesz korai még. Végülis az utolsó alkalom, amikor megfogannhatott 8.án volt.
2012. febr. 21. 18:48
 4/17 anonim ***** válasza:
52%
Hát,így azért túl sok reményt nem fűznék hozzá.Az,hogy az egyik nap 3,a másik napon 2 betétet kellett cserélni,az nem kevés,én azt rendes vérzésnek mondanám.De kívánom,hogy ne legyen igazam.
2012. febr. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem azért cseréltem,mert megtelt,hanem mert szétment... De vér nem volt rajta sok.
2012. febr. 21. 19:28
 6/17 anonim ***** válasza:

Nekem most a legutolsó menzeszem 1,5 napig tartott, és nagyon kevés volt. (7-8 nap helyett). Csináltam tesztet, de sajna mind negatív lett.

Azért drukkolok nektek!

2012. febr. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

15-én teszteltél,és akkor is kezdődött a menszi szerű vérzés? 29-én pedig pé-d volt...Az alapján amit leírtál,hogy most miket érzel,és hétvégén is miket éreztél,meg kérdezném,hogy Biztos,hogy akkor volt pé-d? Totál olyan "tüneteid" vannak,mint peteéréskor egy-némely nőnek...Végül is kivételes esetekben előfordulhat,hogy előbb van peteérés ...


Egy biztos! A terhességi teszt a fogantatástól számított 12-13. napon már biztos eredményt mutat... Vannak kivételes esetek... Biztos ami biztos,csinálj egy másik tesztet,de szerintem nega lesz...

2012. febr. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ja,és ha 29-én volt pé-d,akkor 8-án tuti nem foganhatott meg semmi és senki,mert a petesejt 1-2 napig életképes! (van aki így,van aki úgy tudja,nálam a pé utáni 2-3. estén is sikerült össze hozni egy terhességet...) A spermák azok akár 5 napig is életképesek!
2012. febr. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Január 17.én volt az utolsó mensim utána a fent leirtakkor voltunk kb.együtt, tehát nem csak a febr. 8 a lehetséges fogantatás....
2012. febr. 21. 21:49
 10/17 A kérdező kommentje:
Január 17.én volt az utolsó mensim utána a fent leirtakkor voltunk kb.együtt, tehát nem csak a febr. 8 a lehetséges fogantatás....mult szerdan csak azert csinaltam tesztet, mert elotte szombaton kellett volna megjonnie. A teszt utan volt ez a szivargos szeru verzes 2 napig... Es most 2 napja mensi szeru gorcseim vannak, feszul az alhasam, neha szedelgek es kavarog a gyomrom...
2012. febr. 21. 21:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!