Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6 hete lesz penteken hogy...

Rena0102 kérdése:

6 hete lesz penteken hogy elment a babam 6 hetesen. Azota furcsa dolgokat veszek eszre magamon. Valaki segitsen, ha tud. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy a vetelest a szervezetunk menstruaciokent fogja fel.nekem mindig pontos volt (28-29 nap), most is, a vetelest kovetoen 29 napra jott meg.a veteles soran kitisztultam teljesen, minden tavozot.semmi fertozes, laz, stb.. a homersekletem visszaesett, a teszt pedig egy het uatn mar negativ volt, tehat a HCG is kiurult.a problemam az, hogy most jott meg azota ugye eloszor mult szombaton, a mensim viszonylag teljesen normalis, azt leszamitva, hogy ma vagyok a 4. napon es mar szinte csak 1-2 csepp jon. ugy tudom a menstruacio elso napjan a testhomerseklet lecsokken, \ezt en is eszrevettem mar az elozo honapok soran magamon mert folyamatosan merem), de meg ma is, az elso mensis napom ota 37,1 es 37,3 kozott van a homersekletem. ez mitol lehet?valamint, ugye az LH tesztet szoktak reggelente elso pisibol jostesztkent is hasznalni,(terveztuk a babat es kiprobaltam, elso LH teszt pozitiv, ra masnapra pozitiv terhessegi tesztek tomkelege, ugyhogy bejott), szoval az elso mensis napomon, szombat reggel, mikor meg nem volt meg csinaltam egy LH tesztet, ami pozitiv lett.ezen nagyon elgondolkodtam, mert elvileg nem mensi alatt van peteeres...masnap megint csinaltam,de gyre halvanyabb lett a csik, mig harmadnap mar nega lett a teszt.ami meg mindig fura, hogy nekem a mensi elott egy hettel mindig fajtak a melleim, ugymond a testem igy jelezte, hogy egy het mulva mensi.most viszont mensi vegen, 2 napja kezdtek el fajni...nem ertem ezeket a jeleket..lehet hogy osszezavarodott egy kicsit a hormonhaztartasom?volt mar valaki igy?parommal voltunk egyutt a mostani mensi elott 2 hettel is mikorra a peteeresemet szamoltam megkozelitoleg, de ha terhes lennek ismet, akkor azt meg nem mutatja teszt.nem tudom mit gondoljak..dokihoz csupan 2 het mulva jutok el, mert Angliaban lakom es itt nem ugy mennek a dolgok, hogy szeretnek egy kivizsgalast es akkor hajra...ha hazautaztam 2 het mulva megyek, de addig megesz a fene..tudom hogy erdemesebb kivarni meg 2-3 mensit, ameddig helyreall rendesen minden, de...szoval ertitek!!
2012. febr. 21. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Könnyen lehet, hogy kicsit összezavarodott a hormonháztartásod. Az, hogy a jósteszted pozitív lett, nem biztos, hogy van jelentősége, sokaknak nem jött be, elég lutri. Várj kicsit, hogy helyreálljon a szervezeted. Azért mégiscsak terhes voltál, ne várd, hogy egyből minden olyan legyen, mint régen volt.
2012. febr. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen, tudom...csak nem egyszeru, es nem is konnyu...igyekszem turelmes lenni, bombazom magam vitaminokkal, mindent megteszek azert hogy ez megegyszer elo ne forduljon, mert beleroskadok...koszonom a valaszt :)
2012. febr. 22. 10:44
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem szülés után is megváltozott minden, majd volt egy vetélésem 9 hetesen, és utána is változott jópár dolog. Ez a mellfájdalom is hol van, hol nincs, pedig régen mindig volt mensi előtt. A hőm is kicsit alacsonyabb lett úgy általában.

Lehet nálad átmeneti is a dolog, de lehet, hogy mostantól marad így.

2012. febr. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!