Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon furcsa dolog történik...

Nagyon furcsa dolog történik velem!? Jártatok már így?

Figyelt kérdés

Szóval menses után kb. egy héttel úgy éreztem peteérésem van, ugyanaz az érzés volt, pici szúrka, fájt a ciciam, stb. Nem is értettem. Azt hozzá kell tennem, hogy nekem nem egyszer van általában peteérésem havonta és nem mindig középidőben. Most két héttel mensi után vagyok és tegnap egy-két csepp véres-barnás "nyálka" (már bocsánat) jött ki belőlem. Ma reggel pedig a párom ránézett a cicimre és csak annyit mondott: "Jézus mi történt a bimbóddal??" Valamiért nagyobb lett, az udvara nem, csak a bimbó, nagyon kiáll és nagyonbb lett jóval. Soha nem volt még ilyen se.

Szerintetek mi lehet? Megszakítással védekezünk, mert jövőhónapba akarunk nekiállni a babónak. A ciklusom tényleg elég futi amiatt, hogy többször van peteérés, egyébként 27 naposak a ciklusaim.


2012. febr. 19. 10:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Nyilván nem vagyok orvos, de szerintem simán lehetsz terhes. A mensi után 1 héttel lehetett peteérésed és az utána lévő pici vérzés lehetett beágyazódás. A bimbóudvar növekedése megintcsak lehet a terhesség jele, bár mintha az később szokott volna növekedni, de ez is mindenkinél más...

Majd írd meg feltétlenül, hogy mi lett :-))

2012. febr. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
De nem az udvar nőtt meg, hanem magába a bimbó, azért nem értem, kicsit megnőtt és kijött jobban és iszonyúan a fáj. szerintem is lehet akármi egyébként :)
2012. febr. 19. 10:24
 3/19 anonim ***** válasza:
Egyet értek az elsővel. Ha akkor tényleg peteérésed volt, akkor rá egy héttel a barnás nyálka utalhat beágyazódásra. Szóval lehet, hogy terhesség. Majd tényleg írj, ha kiderült, kíváncsi vagyok. :)
2012. febr. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Ja, oké...látom már, hogy mit írtál bimbóról meg az udvarról :-))

A véleményem továbbra is ugyanaz :-)

2012. febr. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
és ilyenkor mikor érdemes tesztelni. ugyanúgy az elmaradt mensikor csak?
2012. febr. 19. 10:40
 6/19 anonim ***** válasza:

Igazából a nemvártkor kellene, de én például már kb. 3 nappal előbb teszteltem és pozitív lett. Én biztos voltam benne, hogy babát várok, a teszt csak megerősítés volt.

Szóval ha gondolod, tesztelhetsz előbb, de ha biztosra akarsz menni, akkor csak a mensi napján vagy 1-2 nappal utána tesztelsz.

2012. febr. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Nekem a beágyazódás után 2 nappal a 10-es teszt már halvány pozitív lett. Igaz nagyon halványan, de már látható volt. Az erős + az utolsó menszesztől a 32. napon lett. Szerintem kedd, szerdán már 10-essel próbálhatsz tesztelni.Írd meg az eredményt. Én is kíváncsi vagyok.

Ui.: Nekem is a mellbimbóm lett kiálló, és nagyobb ahogy te írod. Szerintem simán lehet baba.

2012. febr. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Tegnap csináltam egy x-epil tesztet, de nega lett, de gondolom így is úgy is az lenne.
2012. febr. 21. 07:34
 9/19 anonim ***** válasza:
Nekem mindenképp hormonális változásnak tűnik, de nem biztos, hogy babától. Ha nem változik, szerintem menj el dokihoz.
2012. febr. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
kiváncsi vok én is
2012. febr. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!