Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szombaton voltam együtt a...

Szombaton voltam együtt a párommal, és ma van az ovulációs napom. Szerintetek mennyi az esélyem, hogy összejött a baba?

Figyelt kérdés
2012. febr. 21. 22:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Minden esetre én szorítok neked.Az én véleményem szerint amúgy van rá esélyed!
2012. febr. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem sok
2012. febr. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Használj ovulációs naptárt.Pl a google!Szerintem azok elég mérvadóak!
2012. febr. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A ciklus.hu-n tartom számon... Eszerint van ma az ovuláció.
2012. febr. 21. 22:45
 5/8 anonim ***** válasza:
Elég kicsi!
2012. febr. 22. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez már az 5. nap, ilyen sokáig ritkán maradnak meg a spermiumok a női szervezetben. Inkább csak 2-3 napig életképesek, úgyhogy így nézve nem túl sok az esély.

Viszont azt sem lehet készpénznek venni, hogy a ciklus.hu mit jelöl be. A felvitt ciklusaid alapján generál, szóval egyáltalán nem biztos, hogy jó napot húz be. Nincsenek jelei nálad az ovulációnak? Tojásfehérjés nyák, petefészek fájdalom, ilyesmi? Mert azzal pontosabban lehetne tudni. Esetleg hőmérőzés, ovuteszt.

2012. febr. 22. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, biztosan kedden volt, vagyis tegnap. De az csak a 3. nap volt, nem?
2012. febr. 22. 10:23
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja igen, bocsi, nem vettem észre, hogy tegnapi kérdés, mert csak ma olvastam, és olyan frissnek tűnt. :) A szombatot számoltam első napnak, de végül is a 3. nap volt a kedd. Így azért van esélye.
2012. febr. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!