Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szellemcsíkos Predictor...

Szellemcsíkos Predictor teszt, lehetséges?

Figyelt kérdés

28-30 naposak a ciklusam, szombat-vasárnap körülre nem várom. Olvastam a Predictor teszt kimutatja már nem várt előtt 4 naptól. Gondoltam kipróbálom. Tegnap este megcsináltam egyet, kb. 10 perc után megjelent egy nagyon halvány rózsaszín második csík. Reggel első vizeletből csináltam még egyet, 8. perc után jelent meg szintén a második nagyon halvány csík.

Ez vajon mi lehet????



2012. febr. 22. 08:30
 1/7 anonim ***** válasza:
A rózsaszín csík, még ha halvány is, az bizony pozitív. A szellemcsík szürke, és nem hiszem, hogy 2 teszted is szellemcsíkos lenne. Szerintem baba lesz, de biztosabb, ha nem várt napján reggeli első vizeletből csinálsz még egy tesztet.
2012. febr. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ.

Azért vagyok bizonytalan, mert későn jelent meg. A használati útmutatóban az szerepel, hogy 5 perc alatt "születik meg" az eredmény, és a 15. perc után megjelent 2. csíkot ne vegye figyelembe a tesztelő. Ma direkt mértem az időt, és 15. percen belül jelent meg. Na de akkor is....bizonytalan...

Na, de várok, aztán hétvégén kiderül...

2012. febr. 22. 08:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Igen, szinte minden teszten az áll, hogy az legbiztosabb eredmény érdekében 5 perc múlva ellenőrizze a tesztet, és általában 15-30 perc múlva az eredmény már nem érvényes. De a tied még benne volt a 15 percben, szóval szerintem ez pozitív lesz. Drukkolok!
2012. febr. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Mi lett a vége? Tényleg pozi volt? Ugyanilyen tesztet vettem ma holnap akarom megcsinálni, csak, hogy tudjam mire számíthatok.
2012. ápr. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Holnap leszek 12 hetes! :)))

Drukkolok Neked! Majd írd meg mi lett.

2012. ápr. 20. 18:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Írok majd mindenképp! És köszi a gyors választ!
2012. ápr. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok sajnos még csak vékony csíkocska sincs, de lehet még korai volt én leszek az 1 % akinek nem mutatja mensi előtt 4 nappal :D
2012. ápr. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!