Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Qupido teszt gyakran mutat...

Qupido teszt gyakran mutat száradási csíkot? A száradási csík idővel - reggeltől délutánig - erősödik? Vagy a pozitív csík erősödik fel?

Figyelt kérdés
Három darab tesztet csináltam, egy időn túli pozitív, a másik kettő nagyon-nagyon halványan 10 percen belül, de a 10 perchez közel lett pozitív. Mindegyik tesztet reggeli első vizeletből csináltam, inszemináció utáni 13. (időn túli), 14. és 15. napon. Megjegyzem korábban is qupido tesztet csináltam és sose volt rajta semmi időn túl, mindig hófehér maradt a tesztcsíknál. Inszemináció utáni 12. napon is teszteltem Qupidoval, az negatív lett, és nem lett rajta száradási csík sem, de az egy régebben vásárolt teszt volt. Lehet, hogy a mostani tesztek már más minőségűek?
2012. febr. 22. 14:50
 1/10 anonim ***** válasza:
engem be csapot!!!!5pozitiv tesztem lett ma voltam dokinál uh-n nem látot babát meg mutattamn a tesztet és mondta simán adhatot fals eredményt...
2012. febr. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Engem is becsapott már. 5 percen belül egyértelmű pozit mutatott. 2 nappal később 3 teszt negát, nem is voltam terhes.
2012. febr. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
16:30-as Köszönöm a válaszodat. Neked is qupido teszt volt? És hány nappal a nem várt után voltál orvosnál?
2012. febr. 22. 16:50
 4/10 A kérdező kommentje:
16:42-nek is nagyon köszönöm a válaszodat. Neked is akkor qupido volt? Nekem három egymást követő napon lett pozitív, holnap ismét tesztelek. Szerettem volna másik ilyen érzékenységű tesztet, de nem kaptam sehol.
2012. febr. 22. 16:52
 5/10 anonim ***** válasza:
16:42-es vagyok. Igen qupidó volt. Remélem Te babás vagy, de én akkor megfogadtam, hogy soha többet nem csinálok ilyen tesztet, 1 hét késés után csináltam egyébként.
2012. febr. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja és még annyi, hogy többi teszt már 25-ös volt.
2012. febr. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ma reggel ismét qupidoval teszteltem, negatív. És megnéztem egy 25-ös erősségűvel is, az is negatív. Egyiken sem lett még időn túl sem második vonal. Nem értem.
2012. febr. 23. 08:16
 8/10 anonim ***** válasza:
szia 16.30as vagyok!igen de az semmi én csináltam 5féle tesztet mindd pozi lett tegnap el mentem a dokihoz semmit nem látot:-)engem tuti be csapot!
2012. febr. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ne az azért durva. 5 pozi teszt és semmi? milyen tesztek voltak?
2012. febr. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
16:30-asnak És mennyi idő után teszteltél a kimaradt menstruáció után, és mennyi idő után mentél orvoshoz?
2012. febr. 23. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!